Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 10385
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na poranku działo się!

Poniedziałek, 25 marca 2019, 6:17
Aktualizacja: Wtorek, 26 marca 2019, 6:53
Autor: WAC
Jelenia Góra: Na poranku działo się!
Fot. WAC
Tym razem wokół wody i ryb kręciła się tematyka kolejnego Poranka Rodzinnego z cyklu „Artystyczna kuchnia z Mimi Fatale”, który odbył się wczoraj (24.03) w Miejskim Domu Kultury „Muflon”.

Sympatyczną kucharkę Mami Fatale, której towarzyszą wierne zwierzęta spotkała przygoda związana z morskim olbrzymem. Po rzęsistej ulewie Mami i jej przyjaciele razem z domem popłynęli do morza i wylądowali w brzuchu wieloryba. Wszelkie próby uwolnienia się nic nie dają, Mami łapie więc za... patelnię. Kto by pomyślał, że smażenie dorsza może przynieść tak niespodziewane skutki?

W pierwszej części poranka spore wyzwanie spotkało trzy pary rodziców, którzy wraz z dziećmi przyszli do „Muflona”. Panowie musieli wykazać się zdolnościami wędkarskimi, zaś panie ugotować im danie w rybackiej kuchni. W części warsztatowej dzieci z pomocą swoich opiekunów wykonywały tęczowe rybki, których istotnym elementem były płyty cd.

Na zakończenie posiadacze biletów, których numery zostały wylosowane otrzymali podarunki od partnerów Poranków Rodzinnych. Poranki wspierają: Czekoladziarnia, Termy Cieplickie, Jelenia Plast, Mały Bucik, Jarex, DoładujEmocje.pl Centrum rozrywki, Pizerria Colosseum, KFC, DK Computers, Disco Wrotki, Mattel Poland

Cykl Poranków Rodzinnych realizowany jest dzięki dotacji Miasta Jelenia Góra dla Miejskiego Domu Kultury „Muflon”.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
758
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group