Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 5551
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polana Jakuszycka: Na Polanie Jakuszyckiej pobiegną też policjanci

Poniedziałek, 10 grudnia 2018, 0:21
Aktualizacja: 0:23
Autor: MDvR
Polana Jakuszycka: Na Polanie Jakuszyckiej pobiegną też policjanci
Fot. archiwum
W przyszłym roku na Polanie Jakuszyckiej w dniach od 1 do 2 marca 2019 roku odbędzie się już 43. Bieg Piastów – Festiwal Narciarstwa Biegowego. W ramach biegu głównego odbędzie się także 20. Policyjny Bieg Piastów.

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze, Niezależny Związek Zawodowy Policjantów wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji IPA - Region Jelenia Góra są współorganizatorami i aktywnie uczestniczyć będą w tej imprezie sportowo-rekreacyjnej. Jest to największa impreza sportowa organizowana na terenie RP i weźmie w niej udział kilkanaście tysięcy osób z całego świata. Od wielu lat policjanci – biegacze klasyfikowani są w tych zawodach jako odrębna grupa zawodowa.

- Głównym celem biegu jest popularyzowanie sportów zimowych wśród policjantów, podnoszenie ich sprawności fizycznej, propagowanie programów prewencji kryminalnej, a także realizacja zamierzeń na rzecz pozytywnego wizerunku Policji. Do udziału w zawodach chcielibyśmy zaprosić jak największą liczbę funkcjonariuszy, pracowników cywilnych oraz członków IPA. 20. Policyjny Bieg Piastów odbędzie się 1 marca 2019 roku na dystansie 6 km stylem klasycznym i 2 marca na dystansie 50 km stylem klasycznym. Opłata startowa wynosi 60 zł na dystansie 6 km oraz 100 zł na dystansie 50 km (zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie 20. Policyjnego Biegu Piastów) i należy je wnosić na konto Stowarzyszenia Biegu Piastów - informuje Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP Jelenia Góra.

Zgłoszenie do udziału należy dokonać poprzez rejestrację online na stronie internetowej http://bieg-piastow.pl/

- Każdy z uczestników zobowiązany jest zapoznać się z regulaminem 43. Biegu Piastów 2019 oraz regulaminem 20. Policyjnego Biegu Piastów, w którym zawarte są zasady i terminy płatności ze zniżką. Dodatkowych informacji w powyższym zakresie udziela Karina Ejzenberg – st. insp. Zespołu Kadr i Szkolenia Wydziału Wspomagającego KMP w Jeleniej Górze - tel. 75/75-20-433 oraz Agnieszka Sochacka - st. specjalista Zespołu Kadr i Szkolenia Wydziału Wspomagającego KMP w Jeleniej Górze - tel. 75/75-20-124. Wszystkich zapraszamy do wspólnej zabawy z Komisarzem Lwem na Polanie Jakuszyckiej i kibicowania w namiocie Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, gdzie przewidujemy również smaczny poczęstunek - kończy Edyta Bagrowska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group