Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6783
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na pięć i pół tysiąca złotych okradli hurtownię z mięsem

Piątek, 9 listopada 2007, 12:01
Aktualizacja: 12:01
Autor: TEJO
Trzech złodziejaszków włamało się do placówki, ale nie interesowała ich tylko żywność. Oprócz wędlin ukradli także sprzęt elektroniczny. Rabusi szybko dorwała policja. Grozi im kara więzienia.

Panowie mają 22, 25 i 28 lat. W nocy z 7 na 8 listopada postanowili dokonać skoku na hurtownię mięsną. Włamali się do środka. Ukradli komputer biurowy, monitor plazmowy, wagę elektroniczną oraz wędliny o łącznej wartości 5500 zł.

Właściciel zgłosił przestępstwo policji. – Funkcjonariusze na bazie pracy operacyjnej oraz w wyniku współpracy z pokrzywdzonym wytypowali ewentualnych sprawców przestępstwa, następnie przeszukali mieszkania i pomieszczenia gospodarcze użytkowane przez nich użytkowane – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska.
W piwnicy 25–letniego mężczyzny mundurowi odnaleźli plecak z częścią skradzionych wędlin.

Sprawcy trafili do policyjnego aresztu. Nie przyznają się do zarzucanych im czynów. Dwóch z zatrzymanych ma na swoim koncie inne przestępstwa. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. Policja wystąpi z wnioskiem o ich aresztowanie.

To nie jedyna kradzież z placówek handlowych odnotowana ostatnio przez policję. Na gościnne występy do jednego z marketów w Jeleniej Górze przyjechał z Mysłakowic 33–latek, który nabrał pełen wózek żywności i artykułów przemysłowych. Za zakupy warte 313 złotych nie zamierzał zapłacić. Zatrzymała go ochrona sklepu i przekazała policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group