Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 5029
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na "Kwadratowych Walentynkach" bawiło się około 200 osób!

Poniedziałek, 11 lutego 2013, 11:36
Aktualizacja: Wtorek, 12 lutego 2013, 7:59
Autor: Org
Jelenia Góra: Na "Kwadratowych Walentynkach" bawiło się około 200 osób!
Fot. ALL–TERNATYWA
Preludium przed Walentynkami zorganizowane w sobotę (9. lutego) przez ALL–TERNATYWĘ – Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży oraz firmę eventową Bananas Wrocław bardzo się udało. Była to pierwsza impreza organizowana wspólnie przez ALL–TERNATYWĘ i Bananas Wrocław, ale na pewno nie ostatnia. – Już planujemy kolejne – mówi szef ALL–TERNATYWY Paweł Gluza.

Od godz. 20.00 w sobotę do 3.30 w nocy w niedzielę w jeleniogórskim Klubie Kwadrat bawiło się ok. 200 osób. Wszyscy dostali opaski świadczące o ich aktualnym statusie w związku, dzięki czemu łatwiej było im znaleźć partnera/partnerkę. Dużym powodzeniem cieszyły się liczne konkursy, które prowadził Bartosz Dobrowolski z Bananas Wrocław. Wszyscy zebrani bawili się doskonale w rytmach muzyki puszczanej przez DJ Reutersa.

- A już w najbliższą sobotę (16 lutego) odbędzie się wyjazd integracyjny stowarzyszenia ALL-TERNATYWA. Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę włączyć się w nasze działania i poprzez swoją aktywność i pomysłowość kreować różnego rodzaju wydarzenia w naszym mieście i jego okolicach. Wszystkie szczegóły odnośnie wyjazdu można uzyskać u Jakuba Thauera pod nr. telefonu: 605-912-169 lub kontaktując się z nami mailowo: allternatywa.jgora@gmail.com – zachęca Paweł Gluza.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group