Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 8936
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Na jubileusz "Polany"

Wtorek, 1 września 2020, 9:21
Aktualizacja: Środa, 2 września 2020, 6:52
Autor: WAC
Janowice Wielkie: Na jubileusz "Polany"
Fot. użyczone
Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich rozpoczęło realizację projektu „10 lat na Polanie”, który zyskał dofinansowanie w konkursie „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury.

Projekt będzie polegał na realizacji dwóch inicjatyw związanych z jubileuszową, 10. edycją Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana”, która miała się odbyć w tym roku, a z powodu pandemii została przeniesiona na kolejny rok. Przegląd „Polana” to impreza ciesząca się uznaniem w gronie miłośników muzyki z „Krainy Łagodności”.

Pierwszym działaniem będzie nietypowy, wirtualny koncert, na który zostali zaproszeni wykonawcy, którzy mieli okazję występować na polanowej scenie. Każdy z nich przygotuje w wybranej przez siebie scenerii nagranie, w którym powie kilka słów dla polanowych odbiorców i zaśpiewa dla nich jeden utwór. Ze wszystkich nagrań przygotowana zostanie kompilacja - film, który zamieszczony zostanie na platformie Youtube z odpowiednią informacją oraz prezentacją występujących w nim artystów.

Drugą inicjatywą będzie wydawnictwo w formie e-booka, w którym przybliżone i przypomniane zostaną wszystkie dotychczasowe edycje festiwalu.

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu z Narodowego Centrum Kultury.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group