Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 6264
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na dwóch kółkach przez świat w KSON

Sobota, 4 lutego 2012, 8:48
Aktualizacja: 8:49
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Na dwóch kółkach przez świat w KSON
Fot. Archiwum
W nadchodzący wtorek, 7 lutego o godz. 15.30, w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych przy Osiedlu Robotniczym odbędzie się prelekcja na temat „Rowerowych wypraw po Europie” Bolesława Osipika. Wstęp jest wolny.

Na slajdach będzie można zobaczyć rowerową pasję Bolesława Osipika od czasów szkolnych, gdy dopiero kiełkowała, do czasów dużych wypraw na rowerze po całej Europie. W wielu wyjazdach towarzyszył mu brat bliźniak Mieczysław. W 2010 r. Bolesław Osipik świętował przejechanie w trakcie swoich wypraw 300 tysięcy kilometrów. Podczas spotkania jeleniogórski cyklista zaprezentuje także różnorodne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymał za swoje osiągnięcia w kolarstwie.

- Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematyką kolarską, a także podróżniczą do wzięcia udziału w spotkaniu. Nie zabraknie niespodzianek np. w postaci prezentacji wiersza napisanego niegdyś przez dziennikarkę na temat moich wypraw rowerowych. Stworzyłem nawet do niego gitarowy podkład muzyczny. Utwór śpiewany był już przez jeleniogórski chór młodzieżowy – powiedział Bolesław Osipik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group