Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 7622
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Na dwóch kółkach przez świat w KSON

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 4 lutego 2012, 8:48
Aktualizacja: 8:49
Autor: Agrafka
Fot. Archiwum
W nadchodzący wtorek, 7 lutego o godz. 15.30, w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych przy Osiedlu Robotniczym odbędzie się prelekcja na temat „Rowerowych wypraw po Europie” Bolesława Osipika. Wstęp jest wolny.

Na slajdach będzie można zobaczyć rowerową pasję Bolesława Osipika od czasów szkolnych, gdy dopiero kiełkowała, do czasów dużych wypraw na rowerze po całej Europie. W wielu wyjazdach towarzyszył mu brat bliźniak Mieczysław. W 2010 r. Bolesław Osipik świętował przejechanie w trakcie swoich wypraw 300 tysięcy kilometrów. Podczas spotkania jeleniogórski cyklista zaprezentuje także różnorodne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymał za swoje osiągnięcia w kolarstwie.

- Zapraszam wszystkich zainteresowanych tematyką kolarską, a także podróżniczą do wzięcia udziału w spotkaniu. Nie zabraknie niespodzianek np. w postaci prezentacji wiersza napisanego niegdyś przez dziennikarkę na temat moich wypraw rowerowych. Stworzyłem nawet do niego gitarowy podkład muzyczny. Utwór śpiewany był już przez jeleniogórski chór młodzieżowy – powiedział Bolesław Osipik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ZłyPorucznik 4-02-2012 13:54
Chodzi o kolarstwo, czy turystkę rowerową?
~ambasador 4-02-2012 18:24
Chodzi nie o kolarstwo,ani turystykę rowerową tylko o osiągnięcie swoich celów czy zadań.potem przedstawienie to w ratuszu czy na nudnych prelekcjach.Obnoszenie się w mieście,że jest się ambasadorem rowerowym Jeleniej Góry i promowanie głównie swego wizerunku w mediach.
~sabotage 4-02-2012 20:46
miałem okazję poznać Pana Bolka w nieistniejącym już tartaku w Sobieszowie. Panie Bolku, kiepska godzina tego spotkania, normalni ludzie o tej porze jeszcze pracują albo już są po robocie ale myślą o obiedzie. Trochę później następnym razem proszę. Do zobaczenia na prelekcji !
~jga 5-02-2012 8:41
Pan Bolek nie może już wytrzymać aby pochwalić się swoim kajetem! Może teraz niech ruszy do innych miejscowości bo w Jelonce już się znudził z tym ukochanym swoim zeszycikiem!
~gto 5-02-2012 10:14
jak najdalej od jeleniej na rowerze. Tu pijacy jezdza nalogowo po drogach i bezkarnie rozjezdzaja rowerzystow. Kraina bezprawia i korupcji. To nie miejsce dla cyklistow.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group