Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 3195
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na chodniku można wybić zęby

Czwartek, 22 listopada 2007, 7:18
Aktualizacja: 9:44
Autor: AGA
Jelenia Góra: Na chodniku można wybić zęby
Fot. Agnieszka Gierus
Fatalny stan płytek na trotuarze wzdłuż końcówki ul. 1 Maja grozą napawa nie tylko osoby starsze. O upadek nietrudno, a wrażenie estetyczne komentarza nie wymaga. Ulica – choć wiodąca od dworca do centrum miasta – wygląda fatalnie.

Na poprawę nie ma szans. Roboty nie mogą być ujęte w planach, bo teren jest zarządzany przez spółkę PKP NIeruchomości. Kiedy w związku z wymianą instalacji pod ulicą 1 Maja modernizowano jej nawierzchnię, o nowych płytkach nie pomyślano. Skutki widoczne są do dziś.

To jeden z nielicznych chodników w ścisłym centrum Jeleniej Góry, który wciąż ma te same płytki od kilkudziesięciu lat! Tyle że z roku na rok są coraz bardziej wyszczerbione i pełne pułapek nie tylko dla starszych ludzi.

Z drugiej strony coraz mniej ludzi tym chodnikiem chodzi. Kiedy w środę przed godz. 11 odwiedziliśmy to miejsce, przez około pół godziny w kierunku dworca szło pięć osób… Nieco więcej czekało na przystanku przy tunelu na autobus. Na dziewiątkę się doczekało. Na ekipy remontowe trzeba będzie poczekać nie wiadomo, jak długo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group