Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7000
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

STANISZÓW: Muzyka do kawy w Staniszowie

Wtorek, 22 lipca 2008, 12:26
Aktualizacja: 16:38
Autor: Angela
STANISZÓW: Muzyka do kawy w Staniszowie
Fot. Organizator
Utwory autorskie i covery w wykonaniu zespołu Coffee Break będą mogli usłyszeć uczestnicy Muzykaliów Staniszowskich. Koncert zatytułowany "Radość w każdym dźwięku" odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 27 lipca o godzinie 19. w Pałacu Staniszów.

Wystąpią: Monika Wiśniowska (śpiew), Tomasz Basel (instrumenty klawiszowe, saksofon),
Leszek Górski (gitara basowa), Tomasz Grabera (perkusja) oraz Michał Wilczyński (gitara elektryczna). Jak mówią wykonawcy, ich głównymi atutami są młodość i różnorodność i energiczność.

- Każdy z nas do muzyki wprowadza zupełnie coś innego, coś własnego, to co lubi, cząstkę siebie. Nigdy nie gramy tak samo. Owszem trzymamy się pewnej ustalonej formy, ale każdy koncert jest inny, niepowtarzalny – zapewniają wykonawcy.
Coffee Break to taka "przerwa na kawę", którą w życiu trzeba sobie zrobić. Bo w ich kawie jest ukryta energia, siła, smak, zapach, cała przyjemność i po takiej przerwie wychodzisz wzmocniony, odmieniony – twierdzą muzycy.
Młodzi muzycy wystąpią w ramach "Muzykalii Staniszowskich" czyli cykl dziesięciu koncertów, organizowanych co miesiąc, o różnorodny repertuarze, począwszy od muzyki klasycznej a skończywszy na rozrywkowej.

Festiwal ma ożywić i pomóc w rewitalizacji poprzez muzykę historycznego założenia pałacowo-parkowego w Staniszowie jak i promować solistów, muzyków, instrumentalistów wywodzących się z Kotliny Jeleniogórskiej, lub których twórczość została zainspirowana pięknem Karkonoszy – zapewnia Milena Twardowska z Fundacji Forum Staniszów.
Projekt dofinansował urząd marszałkowski województwa Dolnośląskiego, urząd gminy Podgórzyn oraz JZO.

Bilety na występ grupy Coffee Break kosztują 20 złotych od osoby.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group