Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6765
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Muzycznie i tanecznie w Bukowcu

Wtorek, 23 czerwca 2015, 8:03
Aktualizacja: Środa, 24 czerwca 2015, 8:24
Autor: Natalia
Region: Muzycznie i tanecznie w Bukowcu
Fot. Organizator
Po raz trzeci Stowarzyszenie Dolina Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej zorganizowało święto muzyki w malowniczym Bukowcu. Impreza odbyła się w niedzielę (21.06). Organizatorzy zaprosili artystów z naszego regionu, a także z Czech.

Widzowie mogli posłuchać takich zespołów, jak: Impro Classic (muzyka klasyczna), Marta a Rasputin Band (muzyka folkowa), Paraluzja (piosenka poetycka), Galaxy Dust (muzyka elektroniczna). Zebrani mieli przyjemność też wysłuchać koncertu w wykonaniu Kathariny Scheligi i Almutha Schulza.

Następnie na scenie pojawili się Grzegorz Rdzak i Sebastian Skrzypek z występem pt. ,, Jazz w Stodole’’. - Dawno nie słyszałam tak dobrego grania, chciałabym słyszeć takich muzyków częściej. Akustyka w tym miejscu jest bardzo dobra, moim zdaniem powinno być tu więcej koncertów’ – powiedziała Martyna z Cieplic.

W programie były też warsztaty muzyczne, które prowadził był Jacek Szreniawa, warsztaty tańca w kręgu pod kierunkiem Agaty Szmigrodzkiej i warsztaty fotograficzne z Szymonem Bialicem.
Dużą uwagę przyciągnęły pokazy tancerzy tańca orientalnego i flamenco z jeleniogórskiej Szkoły Tańca Tabor.

W przerwach między koncertami można było się posilić, korzystając ze stoiska gastronomicznego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group