Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 2613
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Muzyczna Wizytówka” w „Muflonie”

Niedziela, 22 maja 2016, 13:48
Aktualizacja: 13:52
Autor: Wiktoria Ciepiela
Jelenia Góra: „Muzyczna Wizytówka” w „Muflonie”
Fot. Wiktoria Ciepiela
W Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Sobieszowie odbyła się prezentacja sekcji muzycznej uczniów uczęszczających na zajęcia gry na gitarach: klasycznej, akustycznej i elektrycznej.

Występ miał na celu pokazanie tego, czego dzieci i młodzież uczą się grać na lekcjach w „Muflonie”, a uczniowie zagrali takie piosenki jak: Myslovitz - „Chłopcy”, Sylwia Grzeszczak - „Pożyczony”, utwór z animowanej bajki „Kraina Lodu” pod tytułem „Mam tę moc”, fragment utworu zespołu Metallica pod tytułem „Nothing else matters” oraz improwizacje na podstawie dwunastotaktowego bluesa. Co sądzi instruktor gry na gitarze o prezentacji?

- Jestem pod wrażeniem szybkich postępów sekcji gitarowej, co miało odzwierciedlenie na dzisiejszym pokazie. Wszyscy, którzy dzisiaj wystąpili oraz przyszli oglądać pokaz, mam nadzieję, że świetnie się bawili – mówił Piotr Sobota, instruktor gry na gitarze i współorganizator „Muzycznej Wizytówki”

Pod koniec wydarzenia, dyrektor MDK „Muflon” Aleksandra Jarocińska podziękowała rodzicom za to, że umożliwiają swoim pociechom naukę gry na instrumentach muzycznych oraz podziękowała Piotrowi Sobocie za przygotowanie dzieci i młodzieży do występu, jak i za przekazywanie im cennej wiedzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group