Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6898
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mud Party 2015: Efektowny prolog za nami

Sobota, 4 lipca 2015, 9:52
Aktualizacja: Niedziela, 5 lipca 2015, 8:30
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Mud Party 2015: Efektowny prolog za nami
Fot. Tomasz Raczyński
Długie oczekiwanie, upał, ale było warto – z trzygodzinnym opóźnieniem rozpoczęła się wczoraj (3.07) III edycja Mud Party, czyli impreza dla twardzieli, którzy swoimi terenówkami i quadami przemierzają trudno dostępne tereny w Jeleniej Górze i okolicach. Już za godzinę off–road–owcy ruszają na odcinki specjalne na poligon oraz Rakownicę, a wieczorem ekstremalne etapy na terenie bazy rajdu, czyli stadionie przy ul. Podchorążych.

Ponad 100 załóg zagościło w Jeleniej Górze, by wziąć udział w ekstremalnym rajdzie off-road'owym organizowanym przez Jeep-Survival. Baza imprezy zlokalizowana jest na terenie przy ul. Podchorążych, co sprawia, że dawny stadion wojskowy przez trzy dni będzie tętnił życiem.

W piątek odbył się prolog zaliczany do klasyfikacji ogólnej rajdu, w którym najwięcej braw zebrali najodważniejsi - wpadający w taflę wody z impetem. Od godz. 20 planowany był etap nocny, ale jak się dowiedzieliśmy grupka podchmielonych mieszkańców Radomierza i Miłkowa skutecznie przeszkodziła w rozegraniu ekstremalnych odcinków. organizator ze względów bezpieczeństwa postanowił odwołać etap nocny, ale dalsza część imprezy wydaje się nie zagrożona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group