Wtorek, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 5799
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Motoserce czyli krew dla dzieci

Poniedziałek, 30 marca 2009, 16:53
Aktualizacja: 16:54
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Motoserce czyli krew dla dzieci
Fot. TEJO
Szlachetny gest motocyklistów z klubu „Sfora” i ich przyjaciół. Do 3 kwietnia potrwa akcja oddawania krwi dla chorych dzieci. Czynnie do działania włączyć się może każdy zdrowy człowiek, a 4 kwietnia swoją krew oddają motocykliści i ich przyjaciele. Całość zakończy w sobotę festyn w Cieplicach, gdzie na uczestników czeka moc atrakcji.

Oddawanie krwi w akcji ,,MOTOSERCE'' w stacji krwiodawstwa w Szpitalu Wojewódzkim przy ulicy Ogińskiego rozpoczęło się od dzisiaj (30.03) i potrwa do najbliższego piątku (03.04). W sobotę natomiast zwieńczeniem imprezy będzie festyn ,,MOTOSERCE 2009'', który odbędzie się w muszli koncertowej Parku Zdrojowego.

Całość około godziny 12.00 rozpoczną na scenie zespoły rockowe,,13-poziomo” oraz „Requiem''. Dla gości zaśpiewa też młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć nowe modele motocykli i quadów oraz pokazy kaskaderów. Chętni wezmą też udział w konkurencjach ,zwariowany rower'', w jeździe w ,,pijanych okularach'' czy konkursie rysunkowym kredą po asfalcie. Tych, którzy do soboty nie zdążą wybrać się do stacji krwiodawstwa a wyrażą taką chęć, organizatorzy imprezy będą z festynu dowozili.

– Na hasło,,MOTOSERCE'' zdający krew otrzymają bilet konsumpcyjny realizowany na festynie w Cieplicach – zachęca Janusz Szklarski, organizator tegorocznej akcji. Będą Smakołyki i przekąski. Motocykliści odwiedzą też dzieci z oddziału dziecięcy jeleniogórskiego szpitala, gdzie przekażą im podarunki.

W Jeleniej Górze zbiórkę zorganizował Klub Motocyklowy ,,SFORA'', który włączył się do ogólnopolskiej akcji ,,Motoserce” 2009” zainicjowanej przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Wszyscy zainteresowani mogą się kontaktować z organizatorami pod numerem tel. 888 046 075. Więcej szczegółów na stronie www.motoserce.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group