Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5978
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MOS wyróżniony na arenie krajowej

Wiadomości: Jelenia Góra/Kraj
Czwartek, 21 kwietnia 2016, 19:18
Aktualizacja: 19:26
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W sobotę, 16 kwietnia w hotelu GEM we Wrocławiu odbył się Wojewódzki Zjazd Delegatów Szkolnego Związku Sportowego "Dolny Śląsk" we Wrocławiu. Jednym z delegatów na krajowy zjazd SZS został dyrektor MOS–u Ireneusz Taraszkiewicz. Oprócz wyboru nowych władz Związku odbyła się także uroczystość wręczenia medali "Za zasługi w rozwoju sportu młodzieży szkolnej" przyznawanych przez Zarząd Główny SZS w Warszawie.

Nagrodę otrzymał Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze, który został w ten sposób doceniony na arenie ogólnopolskiej. Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie docenił w ten sposób wysiłek wszystkich osób zaangażowanych w Międzyszkolnym Ośrodku Sportu w Jeleniej Górze w organizację oraz sprawne przeprowadzanie zawodów sportowych dla przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Jeleniej Góry, jak i całego województwa dolnośląskiego.

Nagrodę w imieniu Międzyszkolnego Ośrodka Sportu odebrał dyrektor Ireneusz Taraszkiewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Jarzabek 21-04-2016 21:15
Lubu dubu lubu dubu niech nam zyje pan Dyrektor mos ... i to akurat prawda szef spoko
~Don Kichot 22-04-2016 15:30
Widzę, że Jarzabek bardzo dobrze wszedł w rolę i jak to miało miejsce w znanym nam filmie ukontentował swojego szefa wpisem brawo co za lojalność i spryt :) Pan dyrektor MOS też przypomina troszkę prezesa Ochuckiego także pierwszy komentarz świetnie obrazuje atmosferę jak klubie "Tęcza". Brawa wielkie dla pracowników MOS-u, to oni tak naprawdę robią wszystko żeby nie wypadło oczko temu "MISIU"
~Ojg 23-04-2016 14:29
Szkoda, że piszecie tylko o Mos-ie, bo wtedy byli także wyróżnieni także inni nauczyciele z Jeleniej Góry. Piszecie tylko wybiórczo, co Wam pasuje lub kto.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group