Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 4131
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: MOON EYES w Kwadracie. Spokojnie i do refleksji

Niedziela, 13 listopada 2011, 13:31
Aktualizacja: 13:32
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: MOON EYES w Kwadracie. Spokojnie i do refleksji
Fot. Petr
Wczorajszy wieczór w klubie Kwadrat w budynku JCK przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze upłynął w spokojnym i refleksyjnym nastroju. A wszystko za sprawą zespołu MOON EYES, który koił wszystkich zebranych lekkimi brzmieniami muzyki z pogranicza jazzu i soulu.

MOON EYES to duet stworzony przez Agę Radziejewską (śpiew) i Bartka Draka (gitara), który zawiązał się w połowie 2010 r. Na początku, jego koncepcja muzyczna opierała się na luźnych interpretacjach standardów jazzowych, z czasem jednak – muzyka MOON EYES nabrała dużo bogatszej formy łącząc w sobie przeróżne style i dźwięki.

– Bardzo lubię tego typu klimaty. Spokojne, melodyjne i do refleksji. Słuchane przy kawie czy dobrym drinku pozwalają człowiekowi oderwać się choć na chwilę od codziennego życia, być zupełnie gdzieś indziej, poza tym wszystkim. I takie właśnie klimaty towarzyszą muzie MOON EYES, lekkiej i bardzo przyjemnej – mówiła nam Alicja Nowak, jedna z uczestniczek.

Lekko, przyjemnie i refleksyjnie tak było wczoraj w Kwadracie podczas koncertu MOON EYES. Z kolei jutro, 14 listopada w klubie mieszczącym się przy ulicy Bankowej odbędzie się kolejny z cyklu „Otwartych poniedziałków” z udziałem Krzysztofa Mieszkowskiego, dyrektora Teatru Polskiego we Wrocławiu, Piotra Rudzkiego, kierownika literackiego Teatru Polskiego, a także Wojciecha Wojciechowskiego. Wstęp wolny!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group