Niedziela, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 6052
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION LWÓWECKI: Molestował ośmiolatkę?

Piątek, 18 czerwca 2010, 8:05
Aktualizacja: 8:06
Autor: KAM
W ręce lwóweckich policjantów wpadł mężczyzna, który jest podejrzany o wykorzystywanie seksualne 8–letniej dziewczynki. Choć zatrzymanemu został przedstawiony zarzut, sprawa dla śledczych nie jest taka łatwa: domniemany sprawca twierdzi, że został pomówiony.

To już kolejna osoba w powiecie lwóweckim, która jest podejrzana o wykorzystywanie seksualne nieletnich osób. Tym razem policjanci z Lwówka Śląskiego zatrzymali mężczyznę, który w stanie upojenia alkoholowego miał dotykać w miejsca intymne 8-letnią dziewczynkę. Podejrzany wpadł w Gryfowie Śląskim.

Policjanci nie udzielają żadnych informacji, gdyż śledztwo natychmiast przejęła Prokuratura Rejonowa w Lwówku Śląskim.
- Prowadzimy śledztwo w tej sprawie. Sprawa jest o tyle trudna, że trzeba przesłuchać przed sądem osoby nieletnie w obecności psychologa. Na dzień dzisiejszy nie możemy udzielić więcej informacji – mówi Jerzy Szkapiak szef lwóweckich prokuratorów.

Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że podejrzany, któremu zostały przedstawione zarzuty, został wypuszczony na wolność. Mężczyzna do niczego się nie przyznaje twierdząc, że został pomówiony i fałszywie oskarżony przez ojca dziewczynki, która pochodzi z trudnej rodziny.

Nie wiadomo jeszcze jak lwóweccy prokuratorzy zakwalifikują ten czyn, o ile uda się go potwierdzić dowodowo. Do sprawy z pewnością powrócimy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group