Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 4118
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Moc mikołajowych atrakcji w czekoladzie

Wtorek, 8 grudnia 2009, 14:22
Aktualizacja: 14:22
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Moc mikołajowych atrakcji w czekoladzie
Fot. Archiwum
Czekolada i słodkie upominki oraz Święty Mikołaj z workami prezentów – takie idealne połączenie największych przyjemności dla dzieci pojawiło się w minioną niedzielę w Galerii Czekoladowej, którą odwiedzili też ze swoimi dziećmi jeleniogórscy policjanci.

W dniu mikołajkowego święta w Galerii Czekoladowej każde dziecko otrzymało od świętego słodki upominek, a ci, których rodzice postanowili wesprzeć działania Mikołaja i zakupić dla pociech prezenty, odebrali paczki.

Ze spotkania z Mikołajem skorzystało ponad czterdzieścioro dzieci. W tym dniu gościliśmy też sporą grupę policjantów, którzy przyszli wraz ze swoimi pociechami. W zamian za prezenty i upominki najmłodsi odwdzięczyli się świętemu wierszykami i piosenkami – mówi Dariusz Goetze gospodarz Galerii Czekoladowej. – Również w przyszłym roku 6 grudnia nasi goście spotkają u nas Świętego Mikołaja. Zapraszamy.

W ,,Kąciku Misia” dzieci miały możliwość kolorowania plansz związanych z magią Świąt Bożego Narodzenia, a przygotowana przez policję gra planszowa ,,wygibajtus” zachęciła do zabawy całe rodziny.

– Dzięki zorganizowaniu Mikołajek dzieci policjantów miały możliwość wspólnego spędzania tego święta ze swoimi rodzicami. Nie zawsze jest to możliwe, bo policjanci większość świątecznych dni spędzają w pracy. Dlatego w imieniu dzieci funkcjonariuszy bardzo dziękujemy – mówią policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego oraz pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
369
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group