Sobota, 1 kwietnia
Imieniny: Grażyny, Ireny
Czytających: 6002
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Moc atrakcji na zimowisku w MDK

Sobota, 18 lutego 2017, 8:03
Aktualizacja: 8:16
Autor: MDK
Jelenia Góra: Moc atrakcji na zimowisku w MDK
Fot. Użyczone/MDK
Ciekawie i atrakcyjnie upłynął pierwszy turnus zimowiska organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze . Nas początek był dzień integracji i bezpieczeństwa.

Uczestnicy wzięli udział w warsztatach związanych z bezpieczeństwem, które interesująco poprowadzili: przedstawiciele Policji oraz Straży Miejskiej. Ponadto pod kierunkiem wychowawców odbyły się zajęcia plastyczne, na których zadaniem było wykonanie przy pomocy balonu, mąki i wody tzw. gniotka.

We wtorek (14.02) wszyscy wybrali się do Biura Wystaw Artystycznych, gdzie zwiedzili wystawę malarstwa Joanny Borkowskiej „Elementy” a także wzięli udział w warsztatach plastycznych, przygotowanych przez pracowników BWA.

Kolejny dzień upłynął pod znakiem gier i zabaw ruchowych, które odbyły się w sali MOS. W czwartek dzieci pojechały do Teatru Animacji w Cieplicach, gdzie z zainteresowaniem obejrzały pełen humoru spektakl „Mój przyjaciel wampir”. Na zakończenie pierwszego tygodnia ferii uczestnicy mieli okazję samodzielnie przegotować zdrowe, kolorowe kanapki.

Oprócz zaplanowanych warsztatów i wycieczek wychowawcy przygotowali zajęcia plastyczne, muzyczne, teatralne i taneczno-ruchowe, które pobudzały wyobraźnię dzieci, wyzwalały kreatywność przy okazji znakomicie integrując wszystkich uczestników.

- Zapraszamy chętnych (są wolne miejsca) do skorzystania z naszej, pełnej atrakcji oferty – zachęcają do udziału organizatorzy.

Szczegóły na stronie internetowej: www.mdkjelonek.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
394
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
21%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
31%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group