Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3934
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Moc atrakcji na pikniku w bazie "Baryt"

Wiadomości: Region
Wtorek, 23 czerwca 2015, 7:42
Aktualizacja: 15:06
Autor: Org/Kama
Fot. Archiwum Stowarzyszenia
Jeleniogórskie Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa zorganizowało w miniony weekend (20–21.06) pełen atrakcji piknik integracyjny pod hasłem "Powitanie lata" w Bazie Lotniczej "Baryt" w Stanisławowie koło Złotoryi.

Pikniki organizowane są przez Stowarzyszenie od 2004 roku, choć do tej pory odbywały się w zupełnie innej scenerii, w Borowicach.

Tegoroczna impreza była wyjątkowa i dostarczyła wielu wrażeń uczestnikom. W bazie zlokalizowanej w granicach Parku Krajobrazowego "Chełmy", czekała na dzieci moc atrakcji, m.in. loty widokowe czy przejazdy transporterem opancerzonym.

Rodzice przygotowali smaczne potrawy z grilla i wypieki, a także przeprowadzili dla dzieci konkursy i zabawy. Wieczorem były tańce i śpiewy przy ognisku, zaś największą frajdę sprawiło wszystkim biwakowanie pod wojskowymi namiotami.

Zarząd Stowarzyszenia i rodzice byli pod wrażeniem pracy i zaangażowania, jakie jednostka wojskowa włożyła w przygotowanie pikniku. Na zakończenie prezes Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa – Cezary Staroń, złożył podziękowania za pomoc w organizacji imprezy i wieloletnią współpracę komendantowi jednostki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Stowarzyszenie 23-06-2015 15:20
Jednostka Poszukiwawczo-Ratownicza Baza Lotnicza "Baryt" http://www.rozmowki-polsko-czeskie.com.pl/jednostka-poszukiwawczo-ratownicza.html
~normalka 24-06-2015 8:21
Fajnie. dzięki za info po fakcie
~do normalka 24-06-2015 10:15
To nie jest info po czasie tylko reportaż z pikniku,który był zorganizowany dla określonej grupy.Uczestnikami były dzieci ,rodzina i przyjaciele Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa."Dwójka biegała na szóstkę z plusem"inni uczestniczyli w paradzie rowerowej jeszcze inni wspinali się po górach a Stowarzyszenie zorganizowało piknik.Ponadto osoby zainteresowane zostały zawiadomione skoro zorganizowały tak wspaniała imprezę integracyjną.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group