Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7974
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Młodzieżowy Turniej Piłkarski pod Szrenicą

Wtorek, 22 czerwca 2010, 18:59
Aktualizacja: 19:01
Autor: Karolina
Szklarska Poręba: Młodzieżowy Turniej Piłkarski pod Szrenicą
Fot. organizator
– Poczuj smak sportowej rywalizacji! – zachęcają organizatorzy Młodzieżowego Turnieju Piłkarskiego, który odbędzie się już jutro, 23 czerwca na Orliku w Szklarskiej Porębie. W rozgrywkach wezmą udział 5–osobowe drużyny. Na zwycięzców czekają oficjalne repliki piłki adidas Jabulani Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej 2010.

Turniej rozpocznie się o godz. 15.00 na nowo wybudowanym boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 (ul. Okrzei) w Szklarskiej Porębie. Mecze piłkarskie zostaną rozegrane w ramach akcji „Wygraj z Visa!”. Żeby turniej mógł się odbyć, muszą się do niego zgłosić co najmniej cztery chętne drużyny. Uczestnikami sportowych zmagań mogą być uczniowie szkół podstawowych, urodzeni w 1997 r. i młodsi. Poszczególne drużyny zagrają w 5-osobowych składach, 4 graczy na boisku oraz jeden bramkarz. Zawodnicy, biorący udział w turnieju muszą mieć przy sobie legitymację szkolną lub inny ważny dokument. Za graczy w każdej drużynie odpowiada ich dorosły opiekun.

Organizatorzy zachęcają, aby zawodnicy należący do tej samej grupy założyli jednolite stroje. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w czasie dwa razy po 15 minut plus co najmniej 5-minutowa przerwa. Podczas gry nie będzie obowiązywał przepis o tzw. „spalonym”. Za każdy wygrany mecz drużyna otrzyma 3 punkty, za remis 1 punkt, a w przypadku porażki 0 punktów. O kolejności miejsc w turnieju zadecyduje większa liczba zdobytych punktów przez daną drużynę. Nagrodami za zajęcie pierwszego miejsca będą oficjalne repliki piłki adidas Jabulani Mistrzostw Świata FIFA w Piłce Nożnej 2010. Każdy zawodnik otrzyma po jednej piłce. Natomiast drużyny, które zajmą drugie i trzecie miejsca, otrzymają koszulki z logo akcji.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są pod adresem mail-owym: animatorszklarskap@o2.pl lub pod nr telefonu 669 948 096. Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych miasta Szklarska Poręba oraz Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Organizatorami są, VISA – Oficjalny Partner FIFA, Szkolny Związek Sportowy oraz MOKSiAL. Turniej zakończy się około godz. 19.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
66
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
32%
Nie najlepiej
20%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group