Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 8786
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzieżowa rada o obecnym prezydencie, wyborach i Jeleniej Górze

Środa, 19 września 2012, 11:51
Aktualizacja: 11:51
Autor: Angela
Jelenia Góra: Młodzieżowa rada o obecnym prezydencie, wyborach i Jeleniej Górze
Fot. Archiwum
W ostatnich dniach Młodzieżowa Rada Miasta spotkała się po wakacjach by ustalić plan działania na najbliższe miesiące. M.in. zaplanowano dwie debaty z udziałem młodzieży, mieszkańców i władz miasta.

- 6 października br. roku rusza tydzień organizacji pozarządowych. Z tej okazji postanowiliśmy nie poprzestawać na działaniach typu "wszyscy razem" i wymyśliliśmy debaty z udziałem młodzieży i władz miasta, które zostaną zorganizowane w ramach projektu "Masz głos masz wybór" – mówi Emilia Rydzy, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miejskiej w Jeleniej Górze.

Jedna debata odbędzie się 11 października br., a jej celem będzie podsumowanie pierwszej połowy kadencji prezydenta oraz rady miejskiej, a także akcji: "Zapytaj prezydenta” .

Druga z debat (3.11.2012) ze studentami, pracownikami i mieszkańcami będzie na temat oceny Jeleniej Góry pod kątem pracy, szkoły, rodziny. Wypowiedzą się zarówno Ci, którzy wyjechali z Jeleniej Góry za pracą, jak i ci, którzy przyjechali do stolicy Karkonoszy w ucieczce z dużych miast.

Wszystkie szczegóły tych i innych działań MRM zostaną ustalone na najbliższej sesji Młodzieżowej Rady Miasta, która odbędzie się w czwartek (27.09) o godz. 15:30 w Ratuszu w sali nr 15.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group