Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 10771
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Młodzieżowa Liga Siatkówki

Poniedziałek, 15 października 2012, 13:07
Aktualizacja: 13:08
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Młodzieżowa Liga Siatkówki
Fot. archiwum
Integracyjny Klub Sportowy Jelenia Góra zaprasza wszystkich chętnych do udziału w rozgrywkach "Młodzieżowej Ligi Siatkówki", w której udział mogą wziąć osoby z jeleniogórskich i okolicznych szkół, podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Termin i nazwa:

•Termin zgłoszenia - do 22 października 2012 i tylko drogą mailową. Z powodu ograniczonej ilości miejsc - decyduje kolejność zgłoszeń.

•Zawody będą się odbywały w piątki lub w soboty, w zależności od dostępności obiektu sportowego.

•Rozgrywki będą trwały od Października do Grudnia 2012 (lub dłużej - w zależności od ilości drużyn), począwszy od 26 października 2012..

•Nazwa - Młodzieżowa Liga Siatkówki,

•Miejsce zawodów - będzie podane pod ustaleniu ilości drużyn i systemu gry.

Uczestnicy – w rozgrywkach mogą wziąć udział:

•Dziewczęta – ze szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych,

•Chłopcy – ze szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. Organizator odpuszcza możliwość gry jednego chłopaka z klasy 1 szkół ponadgimnazjalnej.

Regulamin:

- w turnieju biorą udział dziewczęta z roczników 1994, 1995 i młodsze ( do 1 klasy gimnazjum włącznie). A także chłopcy z rocznika 1996, 1997 i młodsi (1 klasa szkoły ponadgimnazjalnej i młodsi ). Organizator dopuszcza możliwość gry jednej osoby starszej ale po uzgodnieniu tego z organizatorem. Jednak na boisku może znajdować się maksymalnie tylko trzech chłopaków, a jeśli chłopak jest starszy to tylko dwóch.

- zespół powinien też posiadać pełnoletniego opiekuna, który będzie odpowiadał za zachowanie nieletnich i wypełni listę zgłoszeniową, którą dostarczy organizatorowi wraz ze szczegółowy regulaminem. Kierownik drużyny podczas rozgrywek będzie się komunikował z organizatorem, podając swój numer kontaktowy i maila na liście uczestników - do przesyłania informacji, w tym szczegółowego regulaminu i listy uczestników a także terminarza gier.

- System rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych do rozgrywek drużyn (mecz i rewanż lub system grupowy, ewentualnie system pucharowy) i będzie podany przed rozpoczęciem rozgrywek w regulaminie, przesłanym zgłoszonym drużynom.

- wysokość siatki to 224 cm a gra będzie się toczyła według przepisów PZPS.

- organizator nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione w szatniach a także nie ubezpiecza osób uczestniczących w zawodach od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. W związku z czym uczestnik nie może pozywać organizatora o odszkodowanie. Na zawodach będzie dostępna apteczka medyczna.

- organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu lub decydowania o sprawach nie ujętych niniejszym regulaminem.

Kontakt do organizatora - wszelkie informacje i zgłoszenia:
Więcej informacji Jerzy Sarna tel. +48 604-805-136 mail: iksjeleniagora@gmail.com strona www - www.iksjeleniagora.republika.pl
Zgłoszenia tylko mailem - iksjeleniagora@gmail.com podając swoje dane tj. Imię i nazwisko opiekuna oraz nr tel. + nazwa drużyny + maila kontaktowego

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach, które odbywają się w ramach zadania "Siatkarska Jelenia Góra - moje miasto", które jest wspierane przez Prezydenta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
785
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group