Zalogowanych: 2

Sierakowice: Młodziczki Karkonoszy w strefie medalowej Mistrzostw Polski!

Piątek, 31 maja 2013, 19:58
Aktualizacja: 22:56
Nieprawdopodobnych emocji dostarczają swoim kibicom młodziczki MKS MOS Karkonoszy, które w Sierakowicach wywalczyły awans do strefy medalowej mistrzostw Polski.

Po zwycięstwie nad GTK Gdynia 51:49 oraz porażce z WKK Wrocław 51:52 przyszedł czas na pojedynek z gospodarzem - BAT Sierakowice. Do przerwy oba zespoły nie zachwycały skutecznością, czego efektem był wynik 20:20. Po zmianie stron podopieczne Marcina Markowicza utrzymywały przez dłuższy czas minimalną przewagę. Przełom nastąpił w decydującej kwarcie, w której brylowała Stefańczyk. Ostatecznie MKS MOS pokonał BAT Sierakowice 52:40 i w meczu o awans do wielkiego finału zmierzy się z MKK Sokołów Podlaski (sobota, godz.18:00). Drugą parę tworzą ekipy z Sierakowic i Sosnowca.

BAT Sierakowice - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 40:52 (8:9, 12:11, 9:12, 11:20)

MKS: Stefańczyk 22, Kobus 11, Kwietoń 7, Bogacz 5, Kryszpin 5, Chyczewska 2, Szczepańska, Suchowierzch, Machacz, Polowczyk.