Niedziela, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 6006
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Młodzicy Chojnika nadal w czołówce

Wiadomości: Mirsk
Poniedziałek, 25 października 2010, 12:23
Aktualizacja: 12:26
Autor: arec
Ciepliczanie w X kolejce rozgrywek klasy okręgowej młodzików zagrali wyjazdowe spotkanie w Mirsku.

Chojnik tradycyjnie od pierwszych minut rzucił się do ataku, chcąc szybko zdobyć gola. Mirsk doskonale grał w strefie obronnej, nie pozwalając na zbyt wiele pod swoja bramką. Dobrych sytuacji nie wykorzystali Benjamin Łyczak, Dominik Banaś oraz Fabio Proietti. Próby ataku przez zawodników z Mirska szybko były rozbijane przez linię obrony Chojnika w szczególności przez Michała Krzysztofiaka, który tego dnia był w wyśmienitej formie i nie przegrał żadnego pojedynku.

Pomimo silnego naporu ciepliczan do przerwy był remis. Druga połowa zaczęła się od ataku młodzików z Mirska, lecz napór trwał krótką chwilę. Chojnik szybko odparł atak i gra przeniosła się pod pole karne gospodarzy. W 35 minucie do pustej bramki nie trafił Łyczak. Pięć minut później ten sam zawodnik w podobnej sytuacji był już skuteczny i po dobrej akcji Wojciecha Strońskiego wyprowadził Chojnika na prowadzenie.

W 50 minucie w odległości około 25 metrów od bramki podcięty został Norbert Zaleszczyk. Rzut wolny egzekwował Patryk Michałek. Zawodnik Chojnika uderzył na bramkę i ku zdziwieniu wszystkich pokonał bramkarza gospodarzy. Swoje sytuacje mieli jeszcze Wiktor Staszak oraz świetnie dysponowany Kirył Pietruczuk. Ciepliczanie wygrali zasłużenie 2:0.

- Cieszy dobra postawa moich zawodników. Zespół gra dobrze, a zawodnicy rezerwowi dają wartościowe zmiany. Solidna praca na treningach daje efekty. Mirsk to trudny przeciwnik i dobrze. Zazdroszczę im trochę pięknego obiektu. Mam nadzieję, że Chojnik też doczeka się podobnego, czego życzę zawodnikom i sobie - powiedział Dariusz Michałek.

Chojnik: Banaś Dominik, Kozłowski Kacper, Krzysztofiak Michaś, Łyczak Beniamin, Maran Mathias, Michałek Patryk, Milniczuk Marcel, Mężyk Łukasz, Pietruczuk Filip, Pietruczuk Kirył, Proietti Fabio, Samek Filip, Staszak Wiktor, Szyrwiel Bartosz, Zaleszczyk Norbert, Kaczmarczyk Gabriel, Polanski Michał, Owsiejewicz Kornel, Paradowski Wojciech, Kondraciuk Patryk, Stroński Wojciech, Dulak Aleksander.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group