Piątek, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5566
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Młodzi tenisiści rywalizowali przy Sudeckiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 14 czerwca 2017, 9:07
Aktualizacja: 9:12
Autor: Przemek Kaczałko/ PS
Fot. Przemek Kaczałko
W miniony weekend na kortach przy ulicy Sudeckiej odbył się cykliczny turniej Akademii Tenisowej FUN&PLAY dla dzieci i młodzieży. Na starcie pojawiło się niemal 50 uczestników, którzy zostali podzieleni na różne kategorie wiekowe. Jak zawsze nie brakowało zaciętych pojedynków na różnym poziomie zaawansowania.

Uczestnicy swoim zaangażowaniem i wolą walki przyciągnęli na trybuny całe rodziny, które głośno dopingowały swoje pociechy.
Po zaciętej rywalizacji i grillu przyszedł czas na podsumowanie i wręczenie wielu nagród w postaci pucharów i medali pamiątkowych dla każdego uczestnika. Pogoda na szczęście dopisała i nikt kto przyszedł na korty, nie wyszedł zawiedziony - podkreśla Paweł Skoczek, organizator imprezy.

Jak co roku kończymy rok szkolny turniejem, aby każdy mógł sprawdzić w rywalizacji z innymi uczestnikami swój obecny poziom zaawansowania. Cieszymy się, że na starcie pojawiła się zdecydowana większość osób trenujących regularnie w naszej Akademii - wyznał P. Skoczek. Pogoda na szczęście dopisała i mam nadzieje, że nikt nie wyszedł z kortów zawiedziony. Zapraszamy do trenowania razem z nami w przyszłym roku szkolnym dzieci i młodzież. W lipcu wyjeżdżamy już po raz trzeci na obóz sportowy, ponieważ bardzo dużo osób chce kontynuować naukę gry także w wakacje i przeżywać mnóstwo niezapomnianych przygód. Zapraszamy również do śledzenie naszej strony na facebooku - dodał trener Paweł Skoczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~!!! 14-06-2017 10:29
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!!
~Ala 14-06-2017 18:35
Super Paweł ! 😊powodzenia i fajnych grup życzè👍
~Fanka 15-06-2017 10:16
Jak zwykle klasa ! Obserwuje i podziwiam ! Energia, pasja i dobra zabawa, czyli wszystko co być powinno :)
~MIKI1 16-06-2017 11:51
Szkoda tylko że tego entuzjazmu i zaangażowania ludzi związanych z tenisem w Jeleniej Górze nie podzielają władze miasta, które leją na sport (nie tylko tenisa) jak się tylko da. PAWEŁ tak trzymaj!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group