Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2657
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Krynica-Zdrój: MKS Karkonosze drugim klubem w Polsce

Czwartek, 24 lutego 2011, 13:43
Aktualizacja: Niedziela, 27 lutego 2011, 21:27
Autor: MDvR
Krynica-Zdrój: MKS Karkonosze drugim klubem w Polsce
Fot. użyczone
Saneczkarze z jeleniogórskiego klubu MKS Karkonosze Sporty Zimowe w dniach 18–21 lutego rywalizowali w ramach XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych – Małopolska 2011. Zawodnicy pod opieką trenerów Sylwestra Poniatowskiego i Przemysława Pochłóda w klasyfikacji klubowej zajęli wysokie drugie miejsce.

Rywalizacja odbywała się na 400 metrowym torze w Krynicy Zdroju. Klub może się pochwalić medalami każdego koloru. Złoty medal w kategorii juniorek młodszych zdobyła Dominika Łobocka, zaś brąz w tej samej kategorii Natalia Biesiadzka. Ta pierwsza została również wybrana najlepszą saneczkarką OOM w tej kategorii.

Wśród chłopców srebrnym medalem cieszył się Michał Długosz w kategorii juniorów. Do wysokich, punktowanych miejsc, można zaliczyć osiągnięcia innych zawodników klubu z Sobieszowa. Tuż za podium w kategorii juniorów młodszych uplasował się Bartłomiej Niebieski, a piąty był Wojciech Chmielewski.

W kategorii juniorek szósta była Agata Chomiuk, ósma Aleksandra Ranoszek, a dziewiąta Martyna Ciaś. Wśród juniorek młodszych na siódmym miejscu start zakończyła Agata Kawiarko. W klasyfikacji juniorów szósty był Wiktor Gogarowski zaś siódmy Filip Romański. W konkurencji dwójek juniorów na czwartym miejscu uplasowała się załoga Wiktor Gogarowski / Martyna Ciaś, natomiast wśród młodszych piątą lokatę zdobyli Damian Chamielec / Karina Przygoda (KS „Śnieżka”), szóstą Bartłomiej Niebieski / Agata Kawiako, a ósmą Patryk Roczniak / Wojciech Chmielewski.

Młodzież zainteresowaną tą dyscypliną sportu zapraszamy na zajęcia, które odbywają się we współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportu, między innymi w soboty w Szkole Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze – Sobieszowie od godziny 9:00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group