• Sobota, 23 czerwca 2018
  • Godz. 12:08
  • Imieniny: Wandy, Zenona
  • Czytających: 4563
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Mistrzostwa w biegu na nartorolkach po raz XVI

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 13 czerwca 2017, 13:26
Aktualizacja: 13:31
Autor: Przemek Kaczałko/ AP
Fot. AP
W minioną sobotę (10.06) w ramach cyklu imprez w narciarstwie biegowym i na nartorolkach na trasach Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze – Sobieszowie zostały rozegrane XVI Mistrzostwa Jeleniej Góry – Sobieszowa w biegu na nartorolkach, hulajnogach i rolkach. Dodatkowo rozegrano zawody w biegu przełajowym i kolarstwie górskim. Wystartowało 98 zawodników.

Wyniki:
Biegi na nartorolkach:
Senior + Junior A.
1.Ireneusz Wierzbowski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2.Mieczysław Skowron - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3.Filip Łyjak - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
Seniorka + Juniorka A
1.Karolina Maruszczak - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2.Magdalena Janiak - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3.Kamila Boczkowska- MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
Junior B+C+D
1.Bartłomiej Krawczyk - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2.Jakub Świergiel - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3.Oskar Finowski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
Juniorka B
1.Aleksandra Ciepiela - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2.Klaudia Kozłowska - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3.Aleksandra Nakas - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
Juniorka C
1.Kinga Mareczek - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

Bieg na hulajnogach:
Rocznik 2010 i mł
1. Ksawery Finowski - SP 15
2. Michał Kuś - MP Nr 11
3. Mateusz Wysocki - MP Nr 11
Rocznik 2010 i mł.
1. Lena Usowicz - SP15
2. Zofia Zalewska - SP15
3. Klaudia Watkowska - SP15
Rocznik 2009
1.Gracjan Błaszczak - SP15
2. Mikołaj Gułaj - SP15
3. Miłosz Oliwa - SP 15
1. Zuzanna Kubczyk - SP Piechowice
2. Angelika Bieganowska - SP15
3.Wiktoria Waliszewska - SP15
Rocznik 2008
Wiktor Kowal - SP15
2. Brajan Świątek - SP3
3.Dominik Obacz - SP7
1.Amelia Lulek - SP 15
2. Wiktoria Winkler - SP15
3. Pola Góral - SP15
Rocznik 2007
1. Jakub Ewertowski - SP 15
1. Zuzanna Pieron - SP 15
Rocznik 2006
1. Michał Zwolennik - SP 15
1. Olga Olszewska - SP 15

Bieg na łyżworolkach:
Rocznik 2009
1. Oliwia Watkowska - SP 15
2. Zuzanna Kupczyk - SP Piechowice
3. Wiktoria Waliszewska - SP 15
Rocznik 2008
1. Zofia Glądała - SP 15
1. Jakub Błaszkiewicz - SP 15
Rocznik 2007
1. Małgorzata Widak - SP 15
2. Zuzanna Pieron - SP 15
Rocznik 2006
1. Lidia Szewczuk - SP 15
2. Anna Kuś - SP 15
3. Weronika Usowicz - SP 15
Rocznik 2005
1. Klaudia Traczyk - SP 15
2. Ida Widak - SP 15
1. Paweł Glądała - SP 15

Bieg przełajowy:
Rocznik 2009 - 2007
1.Cyprian Dybalski - SP 15
2. Łukasz Łubianko - SP 15
3. Jakub Błaszkiewicz - SP 15
1. Sara Gawlik - SP 15
Pola Góral - SP 15
Rocznik 2006-2004
1. Michał Zwolennik - SP 15
2. Paweł Zacharko - SP 15
3. Bartosz Dybalski - SP 15
1. Weronika Usowicz
Rocznik 2001 - 2003 - SP 15
1. Bartłomiej Krawczyk - SP15 i G5
2. Kacper Nowicki - SP15 i G5
3. Wojciech Król - SP15 i G5
1. Klaudia Kozłowska SP15 i G5
2. Aleksandra Ciepiela SP15 i G5

Kolarstwo górskie:
Rocznik 2002
1. Mateusz Patejko - SP15i G5
2. Kacper Regulski - SP15iG5
3. Bogusław Wrona - SP15iG5
Rocznik 2006
1. Kajetan Gułaj - SP15
2. Michał Gancarczyk SP15
3. Wojciech Poręba SP15.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2018 Highlander's Group