Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 13 stycznia
Imieniny: Bogumiły, Weroniki
Czytających: 11033
Zalogowanych: 68
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mini karambol na Wolności. Nieopodal „Casablanki”

Niedziela, 14 sierpnia 2011, 12:50
Aktualizacja: 12:51
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Mini karambol na Wolności. Nieopodal „Casablanki”
Fot. Slawek
Wczoraj, około godziny 20.00 na ulicy Wolności nieopodal pizzerii „Casablanka” doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły trzy samochody osobowe: ford escort, opel corsa i volkswagen passat.

– Wczoraj, około godziny 20.00 na ulicy Wolności nieopodal „Casablanki” miał miejsce „mini karambol”, w którym uczestniczyły trzy pojazdy. Kierująca pierwszym z nich, volkswagenem passatem, zasygnalizowała zamiar skrętu w lewo, zwolniła, po czym została uderzona w tył samochodu przez jadącego za nią opla corsę. Tego z kolei uderzył poruszający się za nim ford escort. To właśnie kierowca tego pojazdu okazał się sprawcą wypadku, bowiem nie zachował on ostrożności i właściwego odstępu od jadącego przed nim pojazdu – mówił nam nadkom. Bogumił Kotowski z Komendy Miejskiej w Jeleniej Górze.

I dodał: – Na szczęście, wskutek wypadku nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Jego sprawca został ukarany mandatem karnym.

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
163
Staram się pomagać wszystkim
36%
Pomagam tylko osobom, które znam
33%
Nie biorę udziału w taki akcjach
31%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
USA zabierze Grenlandię
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Kiedyś palono tu znicze, dziś robi się zakupy na obiad
 
Aktualności
Starosta wyjaśnia w sprawie swojego wykształcenia
 
112
Auto poza drogą przy Stawach Podgórzyńskich
 
Jelenia Góra - KARR
Podsumowanie roku w KARR S.A.
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group