Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9567
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Miłość i polityka” oraz TEATsYKI – w Norwidzie

Czwartek, 11 czerwca 2015, 7:54
Aktualizacja: 7:58
Autor: Jel
Jelenia Góra: „Miłość i polityka” oraz TEATsYKI – w Norwidzie
Fot. Archiwum Teatru/Magdalena Kępińska
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze już w najbliższy piątek (12.06) zaprasza o godz. 19:00 na francuską komedię „Miłość i polityka” Pierre’a Sauvil’a w reżyserii Pawła Paszty. A w niedzielę, jak zwykle o godz. 11.00, TEATsYKI dla maluchów.

Świat wpływowych ludzi, dużych pieniędzy, wielkich tajemnic. Świat polityki, a w nim niemoralna propozycja rozpoczynająca grę, w której ktoś zdobędzie zaskakującą nagrodę, a ktoś straci niemal wszystko… O tym opowiada błyskotliwa, francuska komedia „Miłość i polityka”. Na co mogą liczyć widzowie, którzy wybiorą się jutro do Teatru im. C. K. Norwida? Na dynamiczną akcję pełną zaskoczeń, śmiechu i rozgrywek o wysoką stawkę. Występują: Marta Kędziora, Anna Ludwicka - Mania, Jacek Grondowy, Bogusław Kudłek, Jacek Paruszyński.

Natomiast 14 czerwca o 11:00 dla najmłodszych - TEATsYKI, czyli warsztaty teatralne. Dzieci będą rozpoznawać, charakteryzować, łączyć dźwięk z obrazem oraz gestem. Podejmą też próbę naśladowania dźwięków przy pomocy własnych głosów. Poznają podstawowe terminy związane z muzyką i jaka jest rola kompozytora w teatrze. Prowadzenie: Diana Jonkisz, aktorka, autorka wielu warsztatów edukacyjnych dla dzieci.

UWAGA! Przypominamy także, że dzisiaj (11.06) można kupić tzw. bilety czwartkowe w cenie 15 zł. Kasa teatru jest czynna od 8.00 do 20.00. Rezerwacje biletów pod numerem: 75 6428130, 131 oraz e-mail: widownia@teatrnorwida.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group