Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8390
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mieszkaniowy złodziej w areszcie

Wtorek, 10 lipca 2018, 12:21
Aktualizacja: 12:24
Autor: 112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który włamał się do jednego z jeleniogórskich mieszkań, a inne okradł. Jego łupem padło mienie o wartości co najmniej kilkunastu tysięcy złotych.

30-latek w lipcu dopuścił się w Jeleniej Górze kradzieży oraz kradzieży z włamaniem do mieszkania. Do jednego z mieszkań dostał się przez otwarte okno podczas snu właścicieli i je okradł. Do drugiego z kolei, włamał podczas nieobecności właścicieli. Jego łupem padło mienie o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Były to między innymi elektronarzędzia, biżuteria, płyty, sprzęt domowy, kosmetyki, buty i inne przedmioty.
Policjanci w wyniku prowadzonych czynności i zebranych w tej sprawie informacji wytypowali i zatrzymali 30-latka jako podejrzewanego o te czyny. W jego mieszkaniu odnaleźli skradzione mienie. Mężczyzna część łupu trzymał na półkach, a także w… lodówce.

Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że przestępstwa dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group