Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 6380
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Piątek, 7 sierpnia 2020, 8:04
Aktualizacja: Wtorek, 11 sierpnia 2020, 7:51
Autor: WAC
Jelenia Góra: Mieszkańcy liczą na miejskich strażników
Fot. Czytelnik
Z prośbą o interwencję w sprawie placu zabaw oraz parku przy ul. Dembowskiego w Sobieszowie zwrócił się do naszej redakcji pan Paweł.
Na ławkach w tym miejscu bardzo często przesiaduje młodzież, która spożywa alkohol oraz zaśmieca park pustymi butelkami oraz puszkami po piwie - mówi nasz Czytelnik. - W związku z tym wiele razy była wzywana straż miejska, ale ich interwencja polegała na przejechaniu samochodem obok parku. Powstaje zasadnicze pytanie - czy nasze dzieci mają się bawić wśród porozbijanych butelek i pijącej młodzieży?

Jak wyjaśnia Artur Chmielewski ze straży miejskiej - park oraz plac zabaw przy ul. Dembowskiego jest niemal codziennie patrolowany przez strażników miejskich. Nie stwierdzili oni, aby dochodziło tam do aktów wandalizmu.

Od kwietnia tego roku przeprowadziliśmy w tym miejscu 89 kontroli połączonych z interwencjami - wylicza A. Chmielewski. - Dwie z nich zakończyły się wystawieniem mandatów za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym. Teren parku znajduje się też w zasięgu kamery monitoringu - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

1
2%
Cieszy
13
27%
Hahaha
2
4%
Nudzi
2
4%
Smuci
20
41%
Złości
11
22%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group