Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6946
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Mieszkańcy Karpacza zatrzymani za kradzież motocykla

Wtorek, 18 września 2012, 10:32
Aktualizacja: 10:35
Autor: 112
Region: Mieszkańcy Karpacza zatrzymani za kradzież motocykla
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Karpacza w związku z kradzieżami motocykli. Jeden z mężczyzn podejrzany jest o kradzież, a jego dwaj koledzy o paserkę. Policjanci odzyskali jedną ze skradzionych maszyn, ale nie jest wykluczone że zatrzymani mają na koncie więcej podobnych kradzieży, do których doszło od maja do sierpnia w regionie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, zatrzymali trzech mieszkańców Karpacza w wieku od 21 do 26 lat w związku z kradzieżami motocykli. 21-letni mężczyzna podejrzany jest o kradzież, a jego dwaj koledzy o paserkę.

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni w nocy z 5 na 6 września br. ukradli w Jeleniej Górze motocykl marki Yamaha o wartości 20 tysięcy złotych. Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie wytypowali ich jako podejrzewanych o ten czyn – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska. - Cała trójka została zatrzymana 14 września br. w pobliżu posesji, gdzie mieszkańcy Karpacza mieli zamiar ukryć skradziony motocykl.

Za popełnione przestępstwa grozi im do pięciu lat więzienia. Mężczyźni zostali objęci dozorem policyjnym oraz mają zakaz opuszczania kraju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group