Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7507
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Miejski radny w miejskiej spółce

Sobota, 14 września 2013, 7:30
Aktualizacja: Niedziela, 15 września 2013, 11:40
Autor: Angela
Jelenia Góra: Miejski radny w miejskiej spółce
Fot. Archiwum
Radny Platformy Obywatelskiej Piotr Miedziński został kierownikiem reklamy i marketingu spółki miejskiej Termy Cieplickie. To kolejny radny, który zasila szeregi samorządowców pracujących w miejskich instytucjach i urzędach. Od września br. radna PO Ewa Dudziak została dyrektorem Miejskiego Przedszkola nr 13 w Jeleniej Górze. Jako szefowa tej placówki musiała zrzec się mandatu radnej. Posadę w jeleniogórskim urzędzie pracy dostała radna Danuta Wójcik.

Piotr Miedziński do lipca br. pracował na podobnym stanowisku w jeleniogórskim Pasażu Grodzkim.

– Zmieniłem pracę, bo w Termach czeka na mnie nowe wyzwanie, które łączy się z moimi zainteresowaniami sportowymi – mówi radny Miedziński.

O swoich pomysłach na promowanie budowanego obecnie obiektu Term Cieplickich Piotr Miedziński wypowie się w najbliższym czasie. Wiadomo jednak, że ma się on zająć przede wszystkim promocją i sprzedażą usług nie tylko Term, ale i stadionu przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze, którym spółka Termy Cieplickie zarządza.

- Od lat angażuję się w działalność organizacji sportowych, w Akademickim Związku Sportowym jestem we władzach krajowych i wojewódzkich, dlatego nowe stanowisko będzie dla mnie cennym doświadczeniem i czymś związanym z moimi planami na przyszłość, kiedy chciałbym się zająć marketingiem sportowym. – W poprzedniej pracy zajmowałem się marketingiem nieruchomości – mówi radny.

P. Miedziński jest radnym PO drugą kadencję. Skończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Pierwsze kroki zawodowe stawiał współpracując z Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego, gdzie nadzorował projekty unijne, w tym EWT Polska – Czechy. Jako kierownik ds. marketingu Pasażu Grodzkiego w Jeleniej Górze pracował od października ubiegłego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (90)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group