• Poniedziałek, 22 kwietnia 2019
  • Godz. 4:24
  • Imieniny: Kai, Łukasza, Leonii, Sotera
  • Czytających: 1484
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Miejski radny w miejskiej spółce

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 14 września 2013, 7:30
Aktualizacja: Niedziela, 15 września 2013, 11:40
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Radny Platformy Obywatelskiej Piotr Miedziński został kierownikiem reklamy i marketingu spółki miejskiej Termy Cieplickie. To kolejny radny, który zasila szeregi samorządowców pracujących w miejskich instytucjach i urzędach. Od września br. radna PO Ewa Dudziak została dyrektorem Miejskiego Przedszkola nr 13 w Jeleniej Górze. Jako szefowa tej placówki musiała zrzec się mandatu radnej. Posadę w jeleniogórskim urzędzie pracy dostała radna Danuta Wójcik.

Piotr Miedziński do lipca br. pracował na podobnym stanowisku w jeleniogórskim Pasażu Grodzkim.

– Zmieniłem pracę, bo w Termach czeka na mnie nowe wyzwanie, które łączy się z moimi zainteresowaniami sportowymi – mówi radny Miedziński.

O swoich pomysłach na promowanie budowanego obecnie obiektu Term Cieplickich Piotr Miedziński wypowie się w najbliższym czasie. Wiadomo jednak, że ma się on zająć przede wszystkim promocją i sprzedażą usług nie tylko Term, ale i stadionu przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze, którym spółka Termy Cieplickie zarządza.

- Od lat angażuję się w działalność organizacji sportowych, w Akademickim Związku Sportowym jestem we władzach krajowych i wojewódzkich, dlatego nowe stanowisko będzie dla mnie cennym doświadczeniem i czymś związanym z moimi planami na przyszłość, kiedy chciałbym się zająć marketingiem sportowym. – W poprzedniej pracy zajmowałem się marketingiem nieruchomości – mówi radny.

P. Miedziński jest radnym PO drugą kadencję. Skończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Pierwsze kroki zawodowe stawiał współpracując z Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego, gdzie nadzorował projekty unijne, w tym EWT Polska – Czechy. Jako kierownik ds. marketingu Pasażu Grodzkiego w Jeleniej Górze pracował od października ubiegłego roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (90) Dodaj komentarz

~piotrusik 14-09-2013 9:03
Piotruś gratulacje byle byś nie wyreklamował basenów tak jak galerii że wszystko stoi puste :D chęci może masz ale pomysłu partia nie dała
~mieszkaniecxx 14-09-2013 9:06
by żyło się lepiej - ale tylko wybrańcom SKANDAL osobiście zagłosuje w najbliższych wyborach na PIS niech trochę \"przewietrzą\" te miejskie spółki i rozlicza to towarzystwo wzajemnej adoracji, jak pan radny szuka wyzwań, to niech spróbuje w normalnej firmie a nie szuka protekcji
~dirt 14-09-2013 9:13
Sami Swoi. Żenada, a gość już ustawiony do końca życia. To tu to tam, ze stołeczka na stołek. A w Galerii Grodziek to się pan popisał że hej! Aż tętni życiem i codziennymi imprezami przyciągającymi tłumy mieszkańców...
~Gość 14-09-2013 9:17
No ja pytam ,a gzie konkurs na to stanowisko ,czy był ogloszony ,czy to tak bez komkursu za kolesiostwo sie stołki dostaje ,ale jak widac w naszym miescie jak sie jest w PO i lize dobrze d....e naszemu szanownemu prezydentowi to sie stolek dostaje bez konkursu a p.Danusia to ciuchy z Chin sprzedaje na targowiskach i nich to robi dalej ,bo do tego tylko sie nadaje ,
~do dirt 14-09-2013 9:25
możemy zrobić licznik z odliczaniem po jakim czasie go wywalą :D w galerii tylko jak zaczął działać to 1 sukces był: "Firma Marks & Spencer chciałaby jednocześnie zdementować nieprawdziwe informacje, jakie przekazał ..... p. Piotr Miedziński, kierownik marketingu Pasażu Grodzkiego, o tym iż Marks & Spencer zamierza zamknąć inne polskie sklepy i wycofuje się z Polski. Firma nie ma takich planów. Marks & Spencer pozostaje w pełni przekonany co do dalszego rozwoju firmy w Polsce i jeszcze w tym roku planuje otwarcie dwóch nowych sklepów - w Łodzi i Wrocławiu, zwiększając tym samym ilość polskich sklepów do 18."
~do Gość 14-09-2013 9:27
musieli gdzieś go upchnąć w polskich nagraniach już nie ma przyjęć :)
~woj 14-09-2013 9:33
Jeśli wygrał w konkursie to co ma za to przeprosić? NIe dajmy się zwariować, za komuny jak ktoś był w Solidarności to nie mógł znaleźć pracy i teraz ma być podobnie?
~ocokaman 14-09-2013 9:37
Dalej frustraci wylewać swoje żale. Trzeba było ruszyć 4 litery i wystartować w konkursie, który był ogłoszony ... Chyba że się nawet podstawówki nie ma skończonej to pozostaje hejtowanie na necie.
~Aniajg 14-09-2013 9:44
oj on wie najlepiej jak to było na studiach :) pozdrowienia
~do woj 14-09-2013 9:45
a jakie były kryteria konkursu i ile było chętnych jesteś zorientowany ?
~ale bul... 14-09-2013 9:47
No tak boli, ze ktos z kwalifikacjami i to w KONKURSIE wygral?! Najlepiej pierdzic w stolek,scierac pilota i komentowac!!!! Ludzie,zastanowcie sie co piszecie! Czy radny juz nie moze pracowac? DOBRZE,ZE POWSTAJA TERMY. CIEKAWE KTO Z WAS WIECZNOE NOEZADOWOLONYCH BEDZIE ...MOCZYL W TYCH BASENACH. N A R Z E K A C jest wygodnie. Bierzcie sie noeroby do pracy! Najwygodniej doszukiwac sie drugiego dna. ZAKRZYWIACIE RZECZYWISTOSC TYMI POZAL SIE BOZE KOMENTARZAMI. WSTYD MI. OJ WSTYD
~konkurs 14-09-2013 9:50
Tak.... Pewnie ma jeszcze przeprosic,ze chce pracowac i ze jest wyksztalcony. Latke do dupy sobie przyczepcie kluchy leniwe!
~krisn 14-09-2013 9:51
Szymanski i Mroz z PISu w radzie nadzorczej spólki Kghm i wice muzeum karkoniskim tam były konkursy?? Teraz pisiaczkow boli ze człowiek w konkursie wygrał Niedlugo dojdzie do tego ze jak ktos nalezy do jakiejs organizacji to dla zasady byc bez pracy Oczywiscie poza ludzmi z parti milosci wodza jaroslawa oni są czysci jak pierwszy snieg a to ze zona jednego posla z.PISu od lat wisi na chorobowym w kghm to nikogo nie interesuje? ile tam dostawala? 6 tys czy wiecej
~bolo67 14-09-2013 9:51
Wy już zupełnie powariowaliście, czy ktoś kto się udziela samorządowa ma pracować w innym mieście?
~bolo67 14-09-2013 10:00
chyba ewidentnie przez niektórych zazdrość przemawia
~zBIGs 14-09-2013 10:03
jak rozumiem, w tej sytuacji nie ma obowiązku rezygnacji z mandatu radnego. Jeżeli jest to nie OK, to najpierw należy zmienić przepisy, by w przyszłości obecna opozycja nie miała podobnych "kłopotów" ;)
~ 14-09-2013 10:05
Hehe z jakimi kwalifikacjami on jest? W życiu nie przepracował normalnie jednego dnia... a studia to on dobrze wspomina... poza tym w jg a nie we weocku. UE w JG... ciekawe jak mu się pisało magisterkę... pewnie ciężko bardzo...
~Anonim2 14-09-2013 10:26
Do tego Pana nic nie mam, nie znam Go i być może posiada wymagane kwalifikacje na to stanowisko, ale chodzi o coś innego - dlaczego tworzy się nowe stanowiska (od roku bez mała, jest przezes i świta) wokół obiektu, który własciwie NIE istnieje? Ile na te stanowiska przeznaczono już pieniędzy i co "działalność" wspomnianych przyniosła społeczeństwu?
~gość38 14-09-2013 10:31
to że ktoś jest radnym to znaczy, że ma nie pracować. Konkurs był ogłoszony publicznie i każdy mógł wystartować. A na marginesie widać, iż kampania wyborcza ruszyła i zaczynają się ataki na przyzwoitych ludzi. Proponuję się przyjrzeć, gdzie pracują bądź pracowali pozostali radni szczególnie z klubów opozycyjnych.
~ 14-09-2013 10:47
Radnego moze sobie odpuscic, jako zespol sa do bani. Osiagi radnych, oprocz wysokosci poborow sa miernota wiec odstapienie od funkcji to ulga dla kasy miasta,nie strata.
~pytek... 14-09-2013 10:49
A jak to się ma do przepisu art. art. 24f ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, wedle którego radni nie mogą prowadzić działalności gospodarczej na własny rachunek lub wspólnie z innymi osobami z wykorzystaniem mienia komunalnego gminy, w której radny uzyskał mandat, a także zarządzać taką działalnością lub być przedstawicielem czy pełnomocnikiem w prowadzeniu takiej działalności...?
~Gość 14-09-2013 10:49
Do wszystkich tak broniacych tego jegomoscia p.Miedzinskiego ,nie mam nic przeciwko ze tam dostal prace ,tylko pytam czy uczciwie ,bo ja o konkursie na to stanowisko nie slyszalem ,a z drugiej strony to powiem tyle ze ten jegomosc swego czasu przekladal faktury z miejsca na miejsce w pewnej hurtowni i nie byl zbyt w tej pracy kompetentny ,ale coz jesli w jeleniej gorze rozdaja stanowiska to niech daja ale uczciwie ,a nie PO kolesiowsku i z ramienia partyjnego jak za komuny .
~Wątek 14-09-2013 10:50
Wolę tego zaradnego młodego chłopaka niż Pana Prezesa z nikąd.
~w13 14-09-2013 11:24
po pierwsze nie bylo zadnego konkursu po drugie kto wymyslil ze ktos z JG byl w radzie nadzorczej KGHM..to przeciez bajka po trzecie napiszcie jakie sukcesy odniósł w sojej juz karierze pan Miedzainaski..bo niesty nie są mi znane..
~janko 43 14-09-2013 11:32
Pomimo jadu, jakie się sączy w komentarzach, lepszy Miedziński od jakiegoś studencika po AE Jelenia góra. Przynajmniej czegoś się nauczył w Pasażu Grodzkim...
~Ryś 14-09-2013 11:41
Żal mi tych zakompleksionych frustratów ze Szklarskiej co "jadą" po Kubieli z czystej zazdrości. Wbijcie sobie do swoich tępych głów wieśniaki, że nie nma lepszego kandydatn na prezesa Term , niż KUBIELA !!!! Może niektórzy pamiętają jak zdybywał szlify i pierwsze doświadczenia prowadząc super knajpkę, która poziomem nie odstawał od Warszawki a była w zadupiastej Szklarskiej. Ktoś kto kocha to co robi, tak jak pan Zbyszek, zawsze daje z siebie 100%. Potem był wielki Malachit i kolejne doświadczenia zawodowe. Powiedzcie mi wieśniaki, jakie trzeba mieć CV, żebyście kogoś zaakceptowali? Podobnie jest z Miedzińskim pracował w Pasażu źle, przenósł się do term jeszcze gożej... Ale wiocha!!
~Janko 43 14-09-2013 11:43
do | ~do dirt Marks and Spenser wycofał się z większości galerii w Polsce, nie tylko w Jeleniej. Jak się piszę hejtujące komentarze to trzeba mieć minimum wiedzy...
~Ryś 14-09-2013 11:47
Jak ktoś ostatnio był w Pasażu Grodzkim to chyba widzał, że już wszystkie powierzchnie są wynajmowane lub już wzostały wynajęte. Łącznie z II piętrem i nową restauracją na III piętrze. No ale po co sprawdzać takie rzeczy, lepiej krytykować
~Adamw 14-09-2013 11:51
Dostał to dostał, na cuj drążyć temat?
~ 14-09-2013 11:51
do 14-09-2013 11:43 | ~Janko 43 | - to dlaczego w galerii Arkady we Wrocławiu trzyma się dobrze, a nawet zajmuje dwa piętra? Ma sklepy w 16 miastach. Szkoda, że nie w Jeleniej Górze już nie...
~ 14-09-2013 11:54
do 14-09-2013 11:32 | ~janko 43 - nie ma AE Jelenia Góra, jest filia uniwersytetu ekonomicznego, nie jesteś na bieżąco
~anox 14-09-2013 11:56
kiedy koniec tego złodziejskiego procederu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Ryś 14-09-2013 12:01
Jak ktoś ostatnio był w Pasażu Grodzkim to chyba widzał, że już wszystkie powierzchnie są wynajmowane lub już wzostały wynajęte. Łącznie z II piętrem i nową restauracją na III piętrze. No ale po co sprawdzać takie rzeczy, lepiej krytykować
~KillBill 14-09-2013 12:05
No tak kończy się ERA PO czas zając odpowiednie stołki
~TEJOo 14-09-2013 12:12
Czemu tak psioczycie lemingi? sami ich wybraliście a teraz narzekacie. Chcieliście TUSKOLANDIĘ to macie!!! Do roboty lepiej idźcie by......IM ŻYŁO SIĘ LEPIEJ. :-)
~miłosz 14-09-2013 12:44
termy i stadion są ważne dla miasta i potrzeba tam młodych, dynamicznych ludzi z pomysłami i obyciem w kręgu sportowym - radny miedziński jest bardzo dobrą osobą do tej pracy i niech tam ostro działa, a jelonkowi hejterzy może niech poczekają na owoce jego pracy i wtedy będziemy mówić o konkretach, a nie o uprzedzeniach do platformy
~zyczliwy 14-09-2013 12:51
Brawo. Brawo oby tak dalej życzę samych sukcesów.
~ 14-09-2013 13:32
Konkurs był i z rzetelności dziennikarskiej wypadało to napisać. A z Jeleniej Góry w radzie nadzorczej Lubinpexu (grupa kapitałowa KGHM) był za rządów PISu, oczywiście bezpartyjny fachowiec Krzysztof Mróz radny z PIS (radny Jeleniej Góry z PIS)
~ 14-09-2013 13:45
Ciekaw jestem czy te stanowisko mógłby otrzymać ktoś bezpartyjny czy już mamy taką mafie,że tylko ci co są w partiach otrzymują takie posady???
~ 14-09-2013 13:45
Rysiu to ma dopiero CV, "gozej" czy "gorzej", tu juz przemawia doswiadczenie miastowego....
~gość II 14-09-2013 13:47
Widać że etatowcy z PO nie próżnują mimo soboty, sondaże spadły to strach d.. ścisnął. Co do kompetencji pana Radnego, to najlepiej świadczy o nim że dostaje stanowisko w spółce zarządzającej nieistniejącymi obiektami. Byle kasa była i żyło się lepiej - swoim.
~gość II 14-09-2013 13:51
Trole z Po i SLD dajcie sobie siana i tak po wyborach Was wymiotą. Mam nadzieję że wygra PiS i zrobi z Wami porządek.
~bang 14-09-2013 14:06
świnki się pchają do koryta...a jak kwiczą głośno
~zalewa 14-09-2013 14:09
łapią posadki by zapewnić sobie żródełka dostatku.Choć konkurs ogłoszony to i tak wygra ta osoba która ma wygrać.Te konkursy to lipa.A na przedszkola i szkoły konkursy wygrywają radni, znajomi radnych albo należący do partii PO czy rodzina ich.Normalny,zdolny,inteligentny,wykształcony nie ma szans bo za mądry......i mógłby poziom pracy podwyższyć....KPINA ! KOLESIE trzymają się razem
~gs 14-09-2013 14:26
Gratuluję Panu Piotrowi. W końcu młodzi ludzie wychowani w wolnej Polsce dochodzą do głosu. Mam nadzieję, że kolejni młodzi jeleniogórzanie zaangażują się w życie Miasta i odsuną działaczy rodem z PRLu. To jest recepta na marazm Jeleniej Góry. Brawo
~KRECIK 14-09-2013 14:34
Teraz wszyscy z PO szybko musza sobie posadki pozajmować bo POtem bedzie juz za późno. A może Jelonka napisze kto zajął to miejsce po radnym w Galerii, bo jeśli tam już nie pracuje to etat chyba jest wolny? No chyba że pracuje na 2 etaty-by żyło się lepiej.........
~sss 14-09-2013 14:55
Wiedzą że ich czas mija to posadki sobie załatwiają złodzieje
~jelinek 14-09-2013 14:56
Na zakupy do Liberca w galeriach mnóstwo ekskluzywnych butików od wielu lat także salon Marks&Spencer, chyba że na wielką wyprzedaż w lipcu do Berlina.
~ANGELA. 14-09-2013 15:30
Ma ktoś może linka z konkursem na to stanowisko???????????
~-Gościu - 14-09-2013 16:03
Pożyjemy Zobaczymy jak to Miłosz określił ale sądząc po promocji Galerii Grodzkiej to raczej Szału nie bedzie ale takie są przywileje parti rządzącej , Ważne ze swój wiec i reszta też bedzie z górki ;) dla PO oczywiście Masakra jak wszycy potrafią się obłowić stanowiskami i w zasasdzie tylko i wyłącznie po układach . Sami głsowaliście to teraz macie skończą sie rzady i nastąpią zmiany w stanowiskach wczesniej czy poźniej ktoś to rozliczy praca dobra dobrze płatna ale do końca kadencji :)
~qwaz 14-09-2013 16:29
podział łupów trwa w najlepsze, spieszą się bo juz nieduzo czasu zostało. pomijam już fakt że zatrudnia się ludzi w spółce która nie przynosi żadnych dochodów, nie wiadomo kiedy zacznie przynosić i czy w ogóle. czy to przypadek że człowiek jest akurat aktywnym politykiem PO, a o spółce decyduje rządzące PO? hmm, może przypadek. też głosuję na PiS, mam nadzieje że wywalą z miejskich spólek tych wszystkich ustawionych politycznie.
~Gall Anonim 14-09-2013 16:31
No proszę jaki piękny układzik :) Cieszą się inne aquaparki, bo tam będzie tak pusto jak w galerii grodzkiej hahaha :) Poza tym ciekawe ile kafelek spadnie na ludzi po tym jak to jest tak wykańczane :) Kilka wykonawców i przerwy pomiędzy okresami budowy. Obiekt zimny w tym czasie. Ja tam wolę Gołębia albo Sandrę.
~ 14-09-2013 16:33
Waza sie losy liderow PO. Byc moze myslenie o rzadach i kasie spelznie na smietniku wraz z PO. POzostanie rozliczenie tych co dorobili sie na rzadzeniu majatkow... Kolejne kilka lat dla narodu spoczelo w blocie nadziei. DRANSTWO.
~wd 14-09-2013 16:39
wstydu nie mają, Pisie nie zmarnuj tej szansy
~ 14-09-2013 16:50
konkurs ogłoszony był w ... jeleniogórskich jakiś miesiąc temu!!!!!! A tydzień temu był na inne stanowiska. No masakra, sami zazdrośnicy!
~buba 14-09-2013 17:46
Przestańcie pisać o konkursach bo te konkursu są zawsze ustawione patrz chociażby na konkursy na dyrektorów szkół. Żenada.
~Karmin 14-09-2013 18:19
Na razie to chyba będzie reklamował budowę? Term jeszcze ni ma a dyrektorów i zarząd "pracuje" pełną parą. Kiedy nabór na ratowników i obsługę? Czy będzie konkurs na sprzątaczki?
~Tadek. 14-09-2013 18:28
Jestem chętny zostać jego zastępcą, gdzie złożyć CV?
~ 14-09-2013 19:53
Co z tego,że był konkurs jak ciało które decyduje o zatrudnieniu jest PARTYJNE!!! Powinno być niezależne, a nie w rękach decyzji partyjno-kolesiowskiej!!! Robi karierę z PO, dlaczego bez szyldu nie robi tylko z szyldem???
~komuch 14-09-2013 20:35
Platfusy przebiły nawet komuszków :) Nawet za naszych czasów nie było takich jaj. Nieźle. Co następne? Complex kupi na córkę Ratusz za 100 tys. zł?
~gość II 14-09-2013 20:43
Ryś, to niech Kubiela i Miedziński założą własną działalność gospodarczą i ją prowadzą. Teraz obsiedli gminne stołki w spółce od niczego i kasę łoją.
~pisior 14-09-2013 20:49
proszę o dalsze wieści z super spółki termy ceplickie, utrzymywanej z naszych podatków, bo przeciez nie z przychodów własnych. podobno spólka zatrudnia na potęgę. czy wszyscy członkowie jeleniogórskiej PO już mają posadki? proszę o nazwiska.
~ 14-09-2013 20:53
A ile będzie zarabiał jeśli to nie tajemnica? Chociaż może nie piszcie, tylko ludziom ciśnienie podniesiecie...
~jeleniek 14-09-2013 20:58
Wstyd i hańba. Tak jak wybór prezesa Term był wyłącznie polityczny tak samo i wybór kierownika. To żenujące co robi P O . Wyborcy Wam wystawią rachunek za to, ze z nich drwicie i poniżacie. Sam na Was głosowałem ale przebrała się miarka. Wystawimy Wam za to cwaniactwo rachunek i nie zapomnimy panowie Waszych nazwisk ....... Wstyd i hańba dla lokalnej polityki.
~ 14-09-2013 21:12
A ile będzie zarabiał jeśli to nie tajemnica? Chociaż może nie piszcie, tylko ludziom ciśnienie podniesiecie...
~"5" 14-09-2013 21:25
Ja go z nam ze szkoły podstawowej :D
~kibic kks 14-09-2013 21:31
Niech jeszcze raz jakiś polityk mi przyjdzie z ulotką wyborczą do domu - to normalnie kopne go w..., a pan Miedziński jak taki zdolny to niech zostanie menadżerem Karkonoszy, Sudetów, KPR-u lub innego klubu który się boryka z problemami finansowymi, ale tam będzie pensja jak sobie na nią zapracuje - wstyd, hańbą i obłuda rządzących już nie zna granic.
~ 14-09-2013 21:54
Ewa Duziak nie Dudziak!!!!
~torpeda 14-09-2013 22:30
Tyle w nim wiedzy marketingowej ile wzrostu...
~ 14-09-2013 22:33
http://socjolog61.neon24.pl/post/98873,powinnismy-zbierac-glosy-za-rozwiazaniem-wymiaru-sprawiedliwosci
~Kaziu 14-09-2013 22:35
Dajcie mu się wykazać. Po owocach poznać drzewo.
rymcycymcy 14-09-2013 23:09
Oj, oj ! :) ...jakie to nieetyczne ! :) ...tylko MY, jelonkowi komentatorzy umiemy poprawnie zarządzać nieistniejącymi termami ! :)
~ 14-09-2013 23:58
wstyd i tyle !!!!!!! leniuchy do normalnej pracy za 1200 zł co wy reprezentujecie na pewno nie wiedzę tylko partyjniactwo jak za komuny !!!
~ 14-09-2013 23:59
wstyd
~ciulzpo 15-09-2013 0:13
my już mamy tego ... powskiego dość zamawiam szambiarke..i do pokoja się dobrać
~ 15-09-2013 0:32
bezszczelność po !!!!!!
~p. miedzińsk 15-09-2013 0:41
panie zawiła a zawiń się pan z prezydenta nie rób dalej obciachu sobie i swojej rodzinie, na pewno za takie zagrania będziecie rozliczeni w przyszłości !! już niedługo ja też
~ 15-09-2013 0:45
CZEMU NIE BIORA LUDZI Z PUP DO PRACY,CHOCIAŻ BEZROBOCIE-REALNIE BY SPADLO,A NIE PO ZNAJOMOSCI JA TEZ CHCE DO PO ,GDZIE SIE ZGLOSIC?????MOZE CIEPLA POSADKE W TERMACH DOSTANE,MOZE BYC URZAD MIASTA W OSTATECZNOSCI KTO PRACUJE W URZEDZIE?-. masakra marazm dno i metr szlamu
~pan pokój 15-09-2013 1:05
szczawie nie do spółki tylko do normalnej pracy, na etat śmieciowy , beszczelność !!!
~katolik 15-09-2013 1:07
panie zawiła i pan na to co , kończył pan KUL, tak tam uczą
~kejti 15-09-2013 8:16
hi hi ratownicy niezrzeszeni już się do PO zapisują coby w termach pracę dostać
~ 15-09-2013 12:24
Nie wiem co sobą reprezentuje jeleniogórski radny, ale fakt "wskoczenia" na etat w miejskiej spółce zdaje się wiele mówić o wierze we własne siły. Układy, zależności to nie służy roli radnego, należało by wybrać albo jedno albo drugie. W spółce Termy to o jednego radnego za dużo, ale wygląda na to że na naszym terenie najwięksi fachowcy to własnie radni.
~wkurzony 15-09-2013 14:17
w twarzy radnego (na tym zdjeciu) bije pogląd w stylu "wy sobie poszczekacie a kasa i tak na moje konto wpłynie. TKM" i taka jest prawda.
~o zgrozo 15-09-2013 20:59
Pan niePOradny dobrze kombinuje, aby żyło się lepiej..
~ 15-09-2013 23:17
CHORE MIASTO
~ 15-09-2013 23:18
A moze protest ????????
~Mieszkaniec 22-09-2013 11:14
Uciekają z rady miasta bo dobrze wiedzą że szanse na reelekcje są prawie zerowe. To dopóki jeszcze można to przechodzi się na ciepłe posadki. Ciekawe kto zostanie dyrektorem powstającego muzeum Schafgotschów w Jeleniej Górze? Jak na razie wielkim promotorem tego muzeum jest obecny Prezydent Miasta.
~szajka 24-09-2013 11:05
Wszystko chapią dla siebie, byle wiecej, nie dość, że ma diety radnego, to jeszcze druga fucha, a jakie on ma pojecie o tej robocie? W takiej sytuacji powinni z urzędu rezygnować z funkcji radnego.
~rzygać sie c 24-09-2013 11:13
Takiego syfu to nawet za komuny nie było. Praca atrakcyjna tylko dla swoich.
~gość jg 30-10-2013 20:51
Miedziński jak by miał honor - to by się wycofał i pokazał, że jest młodym zdolnym człowiekiem - dla mnie to jest już aparatczyk partii rządzącej i tyle - Karpacz w ostatni tydzień pokazał kulisy polityki !!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
310
Tak
69%
Nie
29%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
19.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Czego dotyczył Dolnośląski Kongres Samorządowy?  
Aktualności
Triduum Paschalne  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group