Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10018
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Michał Żurawski w Liceum im. Norwida

Niedziela, 12 marca 2017, 8:36
Aktualizacja: 8:45
Autor: Aleksandra Michalska
Jelenia Góra: Michał Żurawski w Liceum im. Norwida
Fot. Użyczone
Społeczność cieplickiego „Norwida” miała ogromną przyjemność gościć u siebie wyjątkową osobę. Tym niezwykłym gościem był Michał Żurawski. Aktor znany z takich filmów, jak „Czarny” czy nominowany do Oscara film „W ciemności”, podzielił się swoimi przeżyciami i doświadczeniami.

Michał Żurawski chętnie odpowiadał na wszystkie nurtujące uczniów pytania, dotyczące aktorstwa, doświadczeń w życiu zawodowym oraz jak wpłynęło to na jego życie prywatne. Gość rzucił zupełnie inne światło na aktorstwo twierdząc, że wbrew pozorom ten zawód nie zawsze wiąże się ze sztuką i artyzmem, a tak naprawdę jest rzemiosłem. Aktor przekonywał, że aby odnieść sukces liczy się nie tylko ciężka praca czy odrobina szczęścia, ale także bycie sobą bez względu na przeciwności losu i walka o swoje marzenia. Bezsprzecznie zainspirował wszystkich swoją historią i zmotywował do pracy nad sobą i swoimi celami.

Mogło to być wyjątkowo ważne dla maturzystów, którzy mają w niedalekiej przyszłości wiele trudnych wyborów i momentów zwątpienia. Spotkanie z Michałem Żurawskim z pewnością zostanie bardzo dobrze zapamiętane przez nauczycieli i uczniów. Bez wątpienia wielu z nas zainspirował i sprawił, że mamy jeszcze większą chęć i motywacje do nauki, pracy czy przygotowywania się do matury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group