Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 20 lutego
Imieniny: Leona, Zenobiusza
Czytających: 11517
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Metaamfetamina na „zatwardzenie”

Środa, 16 września 2009, 8:55
Aktualizacja: 8:56
Autor: TEJO
Sto czterdzieści porcji twardego narkotyku znaleźli policjanci u 26–letniego mieszkańca Zgorzelca. Mężczyzna zapewniał stróżów prawa, że jest to środek przeczyszczający.

Posiadacz trefnego „towaru” prowadził samochód ulicami Zgorzelca. Kiedy zobaczył patrol policji, spanikował i szybko usiłował odjechać. Został zatrzymany do kontroli drogowej.

Okazało się że autem kieruje 26-letni mężczyzna. Podczas przeszukania kierującego policjanci znaleźli woreczek foliowy szczelnie owinięty taśmą izolacyjną. Wtedy mężczyzna oświadczył, że w woreczku znajduje się środek przeczyszczający, który zakupił w aptece. Funkcjonariusze nie dali wiary słowom kierowcy.

Postanowili sprawdzić czy nie są to czasem narkotyki. Szybko okazało się, że zawartość woreczka to 140 porcji metamfetaminy. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Posiadanie narkotyków jest przestępstwem, za które grozi kara do trzech lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy będziesz płacił podatek kościelny?

Oddanych
głosów
726
Tak
18%
Nie
82%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak czytanie zmienia mózg?
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
Aktualności
Odwiedzają Śnieżkę nawet o wschodzie słońca
 
Uzdrowisko Cieplice
Choroby reumatyczne – kompleksowe leczenie w Uzdrowisku Cieplice
 
Jelenia Góra - KARR
Dolnośląscy Liderzy Biznesu 2026
 
Pogoda
Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group