Wtorek, 15 czerwca
Imieniny: Jolanty, Witolda
Czytających: 5968
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARKONOSZE: Merkuriusz Karkonoski: niezbędnik turysty i narciarza

Piątek, 21 stycznia 2011, 9:03
Aktualizacja: 9:03
Autor: Agrafka
KARKONOSZE: Merkuriusz Karkonoski: niezbędnik turysty i narciarza
Fot. ....
Najnowszy informator turystyczny na sezon zimowy „Merkuriusz Karkonoski” jest już do odebrania, dla wszystkich zainteresowanych szusowaniem po karkonoskich stokach oraz turystów szukających ciekawych szlaków i atrakcji w Karpaczu.

Wydawnictwo to jest dostępne w biurze informacji turystycznej za darmo. Wspólnie z podmiotami z Karpacza wydany został na sezon zimowy informator turystyczny - Merkuriusz Karkonoski, w którym można znaleźć wiele informacji dotyczących Karpacza i okolic m.in. ciekawe artykuły o najważniejszych atrakcjach Karpacza, ceny i godziny wstępu do miejsc godnych zobaczenia.

- Przede wszystkim narciarze znajdą w nim wykaz wszystkich wyciągów w Karpaczu i okolicach z aktualnymi cenami, informacjami o godzinach otwarcia, oświetleniu nocnym, długości wyciągów i wysokości gór oraz wypożyczalni sprzętu narciarskiego i nie tylko. W Merkuriuszu znajduje się też przegląd szlaków turystycznych, numery telefonów ważnych instytucji, schronisk, hoteli, restauracji, biur turystycznych, miejsca gdzie można skorzystać z odnowy biologicznej, basenów, lodowiska, mapka Karpacza. Także informacja o umiejscowieniu bankomatów, punktów, gdzie można skorzystać z Internetu, parkingów strzeżonych, dyskoteki lub dancingi – poinformowała Halina Bielecka z Informacji Turystycznej w Karpaczu.

Przybyli goście nie tylko dowiedzą się z tego wydawnictwa jak miło i aktywnie spędzić czas pod Śnieżką, ale także mogą przeczytać ciekawy artykuł Zbigniewa Kulika „W Karkonoszach zmieniło się wiele, tylko śnieg został ten sam”, artykuł z GOPR-u o tym jak zachować ostrożność w okresie zimowym, a także opowiadanie Marii Nienartowicz, autorki bajek o skrzatach karkonoskich pt. „Marzenia o podniebnych lotach” z przepiękną ilustracją Janusza Motylskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group