Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 3800
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Masz "swój" cud w Karkonoszach? To konkurs dla Ciebie!

Wtorek, 16 października 2012, 8:44
Aktualizacja: 15:02
Autor: org
Region: Masz "swój" cud w Karkonoszach? To konkurs dla Ciebie!
Fot. Organizator
Dyrekcja czeskiego Karkonoskiego Parku Narodowego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "SIEDEM CUDÓW KARKONOSZY" – na najciekawsze zjawiska przyrodnicze naszych gór. Konkurs jest elementem przyszłorocznych obchodów 50–lecia czeskiego Karkonoskiego Parku Narodowego (KRNAP).

Siedem cudów świata to ogólnie znana lista wyjątkowych obiektów. Teraz pojawia się okazja stworzenia podobnej listy atrakcji przyrodniczych Karkonoszy. Do wyłonienia siedmiu cudów Karkonoszy może włączyć się każdy.

Propozycje (przykładowo ciekawego wodospadu, formy skalnej, całej doliny czy jakiegokolwiek innego zjawiska przyrody) można wysyłać do 31 grudnia 2012 r. na adres:
Správa KRNAP, Alena Tondrová,
Dobrovského 3, 543 01 Vrchlabí
lub na e-mail: atondrova@krnap.czAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zgłoszenia można także składać w każdym centrum informacji Dyrekcji KRNAP. Jedynym ograniczeniem dla nominacji jest to, aby dane miejsce znajdowało się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego lub w jego otulinie.

Dwadzieścia jeden miejsc, które zdobędą najwięcej nominacji zostaną opublikowane w styczniu 2013 roku na profilu KRNAP na Facebooku (http://www.facebook.com/spravakrnap), gdzie wszyscy chętni będą mieli okazję zagłosowac i zdecydować o wyborze siedmiu cudów przyrodniczych Karkonoszy.

Dyrekcja KPN również gorąco zaprasza do przedstawienia propozycji z polskiej strony Karkonoszy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
687
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group