Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13588
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żagań: Mariusz Ligiżyński poprowadził seminarium w Żaganiu

Poniedziałek, 19 marca 2012, 16:14
Aktualizacja: 16:14
Autor: MDvR
Żagań: Mariusz Ligiżyński poprowadził seminarium w Żaganiu
Fot. użyczone
Żagański klub "Malinowski–Team" gościł w miniony czwartek Mariusza Ligiżyńskiego z Jeleniej Góry z klubu Shidokan.

Mariusz Ligiżyński może poszczycić się następującymi sukcesami w sportach walki: 6x Mistrz Polski w Knockdown Karate, 2x Puchar Świata w Shidokan, 1x Puchar Europy w Shidokan, uczestnik zawodowych Gal Sportów Walki Chicago Open, uczestnik zawodowych walk MMA, zwycięzca Międzynarodowych Turniejów Shidokan, trener II klasy Kick-boxingu, posiadacz 3 stopnia mistrzowskiego (III dan, trener Mistrzów Polski K-1, zwycięzców Międzynarodowych Gal Sportów Walki).

Zgrupowanie było etapem przygotowania zawodników klubu „MalinowskiTeam” przed zbliżającymi się Ogólnopolskimi Zawodami Seido Karate w Bielsko Białej, Mistrzostwami Polski Muay Thai w Kaliszu i Ogólnopolskim Turniejem Thai Boxingu w Jeleniej Górze, w których to zawodnicy żagańskiego klubu będą startować.

Zgrupowanie trwało 3 godziny i całkowicie poświęcone było kumite. W zgrupowaniu brało udział ponad 50 zawodników, którzy od godziny 18.00 do 21.00 cały czas się zmieniali ponieważ trening był otwarty. Pierwsze 1,5 godziny to udział również dzieci i juniorów powyżej 8. roku życia, którzy skorzystali z zaproszenia i czynnie brali udział w
zgrupowaniu. Następne 1,5 godziny to trening już tylko dla starszych trenujących sporty walki. Mariusz Ligizyński pieczołowicie sprawdzał u naszych zawodników pokazywane przez siebie techniki i kombinacje, techniki klinczu, techniki nogami i techniki typowo bokserskie.

Zgrupowanie zakończyliśmy wspólnym postanowieniem, iż takie spotkania będą cykliczne. Mariusz Ligiżyński zaprosił zawodników Malimowski-Team na zgrupowania kadry jego klubu w górach w Borowicach, gdzie systematycznie szykują się na duże imprezy sportowe. Dziękujemy uczestnikom zgrupowania i trenerowi sensei’owi Mariuszowi Ligiżyńskiemu za przybycie do Żagania.

(Malinowski-Team Żagań)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
510
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group