Wtorek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 5025
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mali jeleniogórzanie w rolach prezenterów telewizyjnych

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 13 października 2010, 10:38
Aktualizacja: 10:39
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Wczoraj na Placu Ratuszowym odbył się casting na małego prezentera telewizyjnego do programu „Psie Opowieści, czyli Ochy i Fochy”.

Dzieci mogły obejrzeć na ekranach animowane teledyski, pobawić się z animatorami oraz pograć w gry związane z psami. Były również tańce, karaoke i konkursy z nagrodami jak. np. malowanki, czy też plany lekcji z bohaterami programu. Dodatkowo emitowany był dla rodziców film z udziałem psychologa, który poruszył temat radzenia sobie z emocjami u dzieci.

Główną atrakcją było mini studio TV, w którym dzieci mogły się wcielić w rolę prezentera telewizyjnego. Zadaniem w castingu było przeprowadzenie 2 minutowego wywiadu z animatorem przebranym za Maksa Ciacho – bohaterem „Psich Opowieści”.

- Animator pytał się mnie jakie jest moje ulubione zwierzę, czy mam w domu jakieś zwierzątko i co lubię robić. Powiedziałam, że lubię jeździć na rolkach, pływać, rysować. Ze zwierząt miałam kiedyś koszatniczkę, która pochodzi z obszarów Chile i jest podobna trochę do szczurka. Bardzo mi się tu podoba, są ciekawe konkursy i fajne zabawy. Bardzo chciałabym dostać się do programu Psie Opowieści – powiedziała Martyna, uczestniczka castingu.

Kto nie zdążył na casting a chciałby jeszcze wziąć w nim udział, może przesłać indywidualne zgłoszenie na adres organizatora, który podany jest w Internecie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group