Czwartek, 9 lutego
Imieniny: Apolonii, Cyryla
Czytających: 9497
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Mali i duzi bawili się świetnie z Misiem Uszatkiem

Wtorek, 24 września 2013, 7:49
Aktualizacja: Czwartek, 26 września 2013, 7:33
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Mali i duzi bawili się świetnie z Misiem Uszatkiem
Fot. Organizator
Po wakacyjnej przerwie do Miejskiego Domu Kultury „Muflon” powróciły Poranki Rodzinne. Tym razem najmłodsi w niedzielne południe (22.09) powitali pierwszy dzień jesieni w towarzystwie znanego i lubianego Misia Uszatka.

Tłumnie przybywających uczestników Poranka, witał przy wejściu prawdziwy Miś Uszatek z klapniętym uszkiem, który zabrał dzieci w wyjątkową, bajkową podróż. Poza oglądaniem bajek z kultowym misiem, najmłodsi uczyli się śpiewać piosenkę z filmu o Misiu Uszatku, wzięli udział w zabawie tanecznej oraz wspólnie rysowali swego ulubieńca.

– Fantastyczna impreza! Bardzo cieszymy się, że ktoś przypomina dzieciom piękne, polskie bajki. Do tego jeszcze zabawy muzyczne, plastyczne, moja córka jest zachwycona, a ja razem z nią – mówi Agnieszka Bieńczyk, mama 4-letniej Klaudii. – Jesteśmy stałymi bywalcami Poranków w Muflonie. Za każdym razem organizatorzy bardzo pozytywnie zaskakują, a synek nie może doczekać się kolejnych spotkań – dodaje Olga Skiermańska, mama 5-letniego Ignasia.

Podczas niedzielnego Poranka realizowany był również reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a dzieci i rodzice odpowiadali na pytanie „Dlaczego dzieci lubią misie?” Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a każdy maluch otrzymał słodką niespodziankę.

Kolejne porankowe spotkanie już za miesiąc – 27 października. Na dzieci będą czekały jesiennie skrzaty. Wstęp: 10 zł/dziecko (opiekunowie bezpłatnie); kawa, herbata i słodki poczęstunek – gratis.

Cykl Poranków Rodzinnych patronatem medialnym objęła Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Hotel Sandra Spa w Karpaczu, Czekolodziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski i Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
527
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group