Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8521
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Majówka w Bukowcu pełna atrakcji

Czwartek, 26 kwietnia 2018, 7:24
Autor: WAC
Region: Majówka w Bukowcu pełna atrakcji
Fot. Organizator
Zwiedzanie pałacu, wystawy, koncert, prelekcja, spektakl, kiermasz rękodzieła to tylko niektóre z atrakcji Majówki w Bukowcu, która potrwa od 28 kwietnia do 6 maja.

Na terenie parku krajobrazowego oraz w obiektach pałacowo-folwarcznych, Związek Gmin Karkonoskich oraz Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej przygotowały szereg wydarzeń i atrakcji. Coś dla siebie znajdą zarówno turyści z daleka i bliska, mieszkańcy okolicy i każdy miłośnik piękna, plenerów i wiosny.

Podczas długiego majowego weekendu w godzinach 11.00-17.00 będzie można zwiedzać pałac. Od 1 do 6 maja w godz. 12.00-18.00 przed Artystyczną Stodołą zaplanowano kiermasz rękodzieła i produktów regionalnych.

1 maja o godzinie 14.00 w pałacu rozpoczną się: wernisaż wystawy malarstwa Dariusza Tworka oraz prelekcja o zabytkach Kotliny Jeleniogórskiej. Kolejny wernisaż, tym razem wystawy "Karkonosze na starych mapach, rycinach i litografiach" ze zbiorów Petera Bergmanna, zaplanowano o godzinie 16.00, zaś godzinę później w Artystycznej Stodole rozpocznie się koncert zespołu Sisters in Jazz.

Na 3 maja organizatorzy majówki przygotowali: o godz. 12.00 spacer ze zwiedzaniem parku krajobrazowego i założenia pałacowo-folwarcznego, o godz. 15.00 spektakl klauna Rufi-Rafi (Artystyczna Stodoła), zaś 4 maja o godz. 17.00 spektakl młodzieżowego teatru Cień Palca Że Nie pt. „Numery”, na motywach opowiadania Olgi Tokarczuk Artystyczna Stodoła). Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group