Piątek, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 3713
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Majówka Rodzinna pełna radości i miłości

Sobota, 27 maja 2017, 7:48
Aktualizacja: Poniedziałek, 29 maja 2017, 7:03
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Majówka Rodzinna pełna radości i miłości
Fot. Przemek Kaczałko
W piątek (26.05) w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowaczym przy ul. Grottgera 1 w Jeleniej Górze odbył się festyn pod nazwą „Majówka Rodzinna”. Impreza w wiejskim klimacie wywołała na twarzach uczestników mnóstwo uśmiechu i była okazją do świętowania Dnia Matki oraz zbliżających się Dni Dziecka i Taty.

W imprezie wzięły udział przedszkolaki wraz z rodzicami, a także dzieci w wieku szkolnym. Wśród atrakcji, w których wszyscy chętnie uczestniczyli były: przejazd kucykiem, „dojenie krowy”, malowanie twarzy, wykonanie bransoletki z korali, malowanie odlewów gipsowych, a także gry i zabawy zręcznościowe.

Organizatorzy zadbali również o wrażenia kulinarne, bowiem można było posmakować pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem, a także upiec kiełbaskę. - Staramy się co roku organizować majówkę rodzinną, ze względu na aurę różnie to wychodzi. Okazja jest doskonała, bo mamy dzisiaj Dzień Matki, za chwilę Dzień Dziecka, a niedaleko Dzień Ojca – powiedział Jacek Hamowski, wicedyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Jeleniej Górze. - Taką krówkę jak dzisiaj to pierwszy raz doiłem, było to ciekawe doświadczenie – mówił z uśmiechem J. Hamowski.

- Dziękujemy Jarosławowi Gromadzkiemu i Robertowi Kurysiowi z Jeleniogórskiego Centrum Kultury, Ireneuszowi Taraszkiewiczowi z Międzyszkolnego Ośrodka Sportu, Stajni Rybnica Agropol, Małgorzacie Przybylskiej - dyrektorce przedszkola „Pod wierzbami” we Wrocławiu, Annie Gorczycy – wychowawczyni grupy „Zajączki”, Annie Barskiej – dyrektorce przedszkola w Świętej Katarzynie, Małgorzacie Guwer – mamie Kacperka – wymieniały organizatorki festynu: Ewelina Lasek, Zofia Hull, Dorota Cajler i Iwona Dul. - Bez takich ludzi dobrej woli nasza impreza nie miałaby tak wspaniałej oprawy i tylu ciekawych atrakcji. Cieszymy się także, że tak licznie przybyli rodzice – dodały organizatorki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group