Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 2164
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Mają pomysł na biznes dla Ciebie

Poniedziałek, 26 marca 2012, 7:53
Aktualizacja: Wtorek, 27 marca 2012, 21:59
Autor: artykuł sponsorowany
JELENIA GÓRA: Mają pomysł na biznes dla Ciebie
Fot. Organizator
Czy chciałbyś już w młodym wieku stać się niezależny finansowo? Szefować samemu sobie i cieszyć się życiem w stu procentach? Oni Ci w tym pomogą! Młodzi, kreatywni i z pasją, a przy tym w pełni profesjonalni pokażą jak przekuć talenty we własny biznes. Łatwo, szybko i przyjemnie – „Biznes dla Ciebie”.

Każdy człowiek może być jak Bill Gates. Potrzebny mu tylko właściwy pomysł na biznes, chęci i odpowiednie narzędzia do ich realizacji. Oto jedno z haseł przewodnich zespołu „Biznes dla Ciebie”; młodych, ambitnych i nastawionych na sukces szkoleniowców oraz trenerów, którzy w krótkim czasie pomogą Ci osiągnąć Twoje zamierzone cele. Bez względu na wiek i grubość portfela, ich wiedza plus Twoje chęci zaowocują wspólnym sukcesem. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę: biznesdlaciebie.com.pl.

– Co tam znajdziecie? Ofertę przygotowaną specjalnie dla Was celem wskazania Wam drogi do sukcesu. Chcemy podarować ludziom szansę na finansową niezależność – którą w sposób prosty, szybki i przyjemny można osiągnąć prowadząc własny biznes. My już coś osiągnęliśmy i teraz Wam chcemy w tym pomóc. Nasza firma zajmuje się świadczeniem usług pod szyldem międzynarodowego partnera. Wykorzystajcie nas; dajemy Wam szansę na sukces – tłumaczą Damian Cangaris, Bartłomiej Gąsiorowski, Paweł Gluza trenerzy, właściciele firmy „Biznes dla Ciebie”.

Jak zwiększyć swoją osobistą efektywność? Jakie są metody współczesnych przywódców i jak stać się czempionem? Jakich narzędzi potrzeba aby zbudować firmę i zmotywować zespół do skutecznej pracy? Jak dobrać odpowiednią formę marketingu dla swojego biznesu? Chcesz to wiedzieć? Nic prostszego. Odpowiedzi na te i inne pytania otrzymasz od trenerów „Biznes dla Ciebie” w ramach szkoleń grupowych i indywidualnych.

„Mów co uważasz, uważaj co mówisz”. „Cele nie marzenia; możliwości, a nie wymówki”. „W życiu nie ma rzeczy niemożliwych”, widnieje na stronie: biznesdlaciebie.com.pl. Zajrzyj, niech to staną się Twoje motta.

ts

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group