Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 4537
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Magiczna zabawa z Muminkami w „Muflonie”

Poniedziałek, 18 listopada 2013, 8:39
Aktualizacja: 12:06
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Magiczna zabawa z Muminkami w „Muflonie”
Fot. Mestra
Kolejny Poranek Rodziny w Miejskim Domu Kultury „Muflon” przyciągnął w minioną niedzielę (17.11) tłumy maluchów z rodzicami. Tym razem wszyscy bawili się przy bajkach ze znanymi i sympatycznymi Muminkami.

Licznie przybywających uczestników Poranka, powitała muminkowa gromadka, która zabrała dzieci i rodziców do wspólnej, bajkowej przygody. Poza oglądaniem bajek z serii „Opowiadania Muminków” (serialu powstałego w latach 80. w łódzkim studiu Se-ma-for), najmłodsi bawili się ozdabiając torebkę mamusi Muminka i rysując swoje życzenie, które następnie włożyli do wykonanej wcześniej torebki. O to, aby życzenie każdego maluszka na pewno się spełniło zadbała wróżka, która magiczną różdżką czarowała torebki z dziecięcymi marzeniami.

Podczas Poranka realizowany był również reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a uczestnicy imprezy odpowiadali na pytanie „Co można znaleźć w torebce mamusi?”. Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a każdy maluch otrzymał słodki drobiazg.

Kolejny Poranek Rodzinny już 8 grudnia. Na najmłodszych czekają polskie bajki w świątecznym klimacie oraz spotkanie z Mikołajem, który przyjedzie z workiem pełnym prezentów. Wstęp 10 zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie); kawa, herbata i słodki poczęstunek – gratis.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze kupienie biletów bądź rezerwację, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż i rezerwacje w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon” od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra, patronat medialny sprawuje Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Czekolodziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu i Jelenia Plast.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
188
Jest nowy
9%
1-5 lat
12%
5-10 lat
18%
10-20 lat
44%
pow. 20 lat
18%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Wypadek w Podgórzynie
 
Aktualności
Gruzu coraz więcej
 
Aktualności
O niepełnosprawnych
 
Aktualności
Lodowisko na Mikołaja
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group