Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 5893
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Magiczna zabawa z Muminkami w „Muflonie”

Poniedziałek, 18 listopada 2013, 8:39
Aktualizacja: 12:06
Autor: Mestra
Jelenia Góra: Magiczna zabawa z Muminkami w „Muflonie”
Fot. Mestra
Kolejny Poranek Rodziny w Miejskim Domu Kultury „Muflon” przyciągnął w minioną niedzielę (17.11) tłumy maluchów z rodzicami. Tym razem wszyscy bawili się przy bajkach ze znanymi i sympatycznymi Muminkami.

Licznie przybywających uczestników Poranka, powitała muminkowa gromadka, która zabrała dzieci i rodziców do wspólnej, bajkowej przygody. Poza oglądaniem bajek z serii „Opowiadania Muminków” (serialu powstałego w latach 80. w łódzkim studiu Se-ma-for), najmłodsi bawili się ozdabiając torebkę mamusi Muminka i rysując swoje życzenie, które następnie włożyli do wykonanej wcześniej torebki. O to, aby życzenie każdego maluszka na pewno się spełniło zadbała wróżka, która magiczną różdżką czarowała torebki z dziecięcymi marzeniami.

Podczas Poranka realizowany był również reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a uczestnicy imprezy odpowiadali na pytanie „Co można znaleźć w torebce mamusi?”. Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a każdy maluch otrzymał słodki drobiazg.

Kolejny Poranek Rodzinny już 8 grudnia. Na najmłodszych czekają polskie bajki w świątecznym klimacie oraz spotkanie z Mikołajem, który przyjedzie z workiem pełnym prezentów. Wstęp 10 zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie); kawa, herbata i słodki poczęstunek – gratis.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze kupienie biletów bądź rezerwację, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż i rezerwacje w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon” od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra, patronat medialny sprawuje Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Czekolodziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu i Jelenia Plast.

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group