Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9283
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Magiczna zabawa z Muminkami w „Muflonie”

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 18 listopada 2013, 8:39
Aktualizacja: 12:06
Autor: Mestra
Fot. Mestra
Kolejny Poranek Rodziny w Miejskim Domu Kultury „Muflon” przyciągnął w minioną niedzielę (17.11) tłumy maluchów z rodzicami. Tym razem wszyscy bawili się przy bajkach ze znanymi i sympatycznymi Muminkami.

Licznie przybywających uczestników Poranka, powitała muminkowa gromadka, która zabrała dzieci i rodziców do wspólnej, bajkowej przygody. Poza oglądaniem bajek z serii „Opowiadania Muminków” (serialu powstałego w latach 80. w łódzkim studiu Se-ma-for), najmłodsi bawili się ozdabiając torebkę mamusi Muminka i rysując swoje życzenie, które następnie włożyli do wykonanej wcześniej torebki. O to, aby życzenie każdego maluszka na pewno się spełniło zadbała wróżka, która magiczną różdżką czarowała torebki z dziecięcymi marzeniami.

Podczas Poranka realizowany był również reportaż, który wyświetlony zostanie na kolejnym spotkaniu, a uczestnicy imprezy odpowiadali na pytanie „Co można znaleźć w torebce mamusi?”. Na zakończenie rozlosowane zostały nagrody od sponsorów, a każdy maluch otrzymał słodki drobiazg.

Kolejny Poranek Rodzinny już 8 grudnia. Na najmłodszych czekają polskie bajki w świątecznym klimacie oraz spotkanie z Mikołajem, który przyjedzie z workiem pełnym prezentów. Wstęp 10 zł za dziecko (opiekunowie bezpłatnie); kawa, herbata i słodki poczęstunek – gratis.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze kupienie biletów bądź rezerwację, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Sprzedaż i rezerwacje w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury „Muflon” od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-20.00, tel. 75 755 37 70.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z budżetu Miasta Jelenia Góra, patronat medialny sprawuje Jelonka.com, Muzyczne Radio oraz telewizja internetowa Strimeo.TV. Poranki wspierają: Czekolodziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Klocki z Charakterem – Interaktywna wystawa klocków LEGO w Karpaczu i Jelenia Plast.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ewelkaaa 18-11-2013 9:43
ten poranek był FANTASTYCZNY!!!! po czarowaniu na scenie moja córcia z wrażenia nie mogła zasnąć :) wspaniała impreza, takich spotkań dla dzieci i rodziców trzeba właśnie w naszym mieście!
~Brawo !!! 18-11-2013 10:35
To już stało się normą , że na tych porankach jest świetna atmosfera a organizatorzy zaskakują co raz czymś nowym. Dzieci nie mogą już się doczekać następnego. Dziękujemy:)
~Ciaps 18-11-2013 14:12
JW. Nic dodać, nic ująć. Same superlatywy ciśną się na usta. Brawo!
~ 18-11-2013 18:00
robi się problem z miejscem. były tłumy. a co to będzie w grudniu?
~kirs 18-11-2013 21:18
Muflon musi się rozbudować, bo tam teraz na imprezy ludzie z całej okolicy ściągają :)
~dziwiszowianin 19-11-2013 6:57
Nasze dzieci bardzo lubią te poranki i już zarezerwowaliśmy bilety na grudzień. Brawa dla muminkowego trio za piosenkę i choreografię! Dziękujemy za miłą atmosferę i świetną zabawę. Pozdrowiamy Muflon z Dziwiszowa.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group