Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7941
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: M. Orman rezygnuje

Czwartek, 12 marca 2020, 7:01
Aktualizacja: Sobota, 14 marca 2020, 9:07
Autor: WAC
Powiat: M. Orman rezygnuje
Fot. WAC
Podczas wtorkowego (10.03) posiedzenia zarządu Związku Gmin Karkonoskich nie doszło do odwołania jego przewodniczącego, wójta Mysłakowic Michała Ormana. Stało się tak, gdyż ten punkt obrad większością głosów członków zarządu został skreślony z porządku obrad. Ale...
Mimo że moja rezygnacja nie została formalnie przyjęta i byłem namawiany do zmiany decyzji, nadal ją podtrzymuje - mówi M. Orman. - Ten temat powróci na kolejnym posiedzeniu zarządu lub walnego zgromadzenia ZGK. Do tego czasu powstrzymam się od wszelkich czynności będących w kompetencjach przewodniczącego zarządu ZGK. Jego prace nie zostaną jednak sparaliżowane. Będzie nimi kierował wiceprzewodniczący - burmistrz Karpacza Radosław Jęcek - informuje M. Orman.

Przypomnijmy. Michał Orman zdecydował się złożyć rezygnację, bo jego zdaniem ostatnie decyzje innych członków ZGK są sprzeczne z interesem i dobrem mieszkańców. M. Orman nie zgadza się między innymi z propozycją przeniesienia siedziby zarządu Karkonoskiego Systemu Wodociągów i Kanalizacji do Pałacu Bukowiec i sfinansowania jego remontu z wpływów spółki KSWiK oraz koncepcją ogłoszenia upadłości Karkonoskiego Centrum Gospodarki Odpadami.

Twoja reakcja na artykuł?

6
29%
Cieszy
0
0%
Hahaha
6
29%
Nudzi
3
14%
Smuci
0
0%
Złości
6
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
387
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group