Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 5623
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat jeleniogórski: Lód na drogach

Środa, 11 lutego 2009, 17:06
Aktualizacja: 19:11
Autor: Mar
Powiat jeleniogórski: Lód na drogach
Fot. Mar
Na drogach robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Padający cały dzień mokry śnieg zamienia się w warstwę lodu. Ulica Sudecka i dalej droga do Mysłakowic była zamknięta z powodu kolizji i warstwy lodu, na którym ledwo radzą sobie kierujący.

Sudecka jest nieprzejezdna, ponieważ autobus PKS nie zdołał zahamować i uderzył w tył ciężarówki. Nikt nie odniósł obrażeń, ale z powodu koniecznych czynności do wykonania przez policję, pas ruchu w kierunku Mysłakowic jest zamknięty.

Przez cały dzień wyciągano samochody, których kierowcy stracili panowanie nad pojazdem i wpadli do rowu. Jeleniogórska policja dostała sześć zgłoszeń o samochodach które wpadły do rowu, ale o wielu takich przypadkach nie informowano funkcjonariuszy, tylko z pomocą innych kierowców wyjeżdżano na drogę.

Uważać należy na wszystkich drogach, lód jest na większości dróg. Zanim drogowcy się z nim uporają minie jeszcze sporo czasu. Jeśli nie musimy wyjeżdżać lepiej zrezygnować z podróży.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
1065
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inne wydarzenia
Kolejna odsłona morderczego wyzwania
 
Kultura
Jesienna Magia Muzycznej Chaty
 
Aktualności
Senator interweniuje w sprawie mostu w Dąbrowicy
 
Aktualności
Codziennie 5–6 samochodów trafia na lawetę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group