Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 8326
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Liderzy Europy z „Gastronoma”

Poniedziałek, 8 czerwca 2009, 7:45
Aktualizacja: 7:45
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Liderzy Europy z „Gastronoma”
Fot. Organizator
Mają w małym palcu wiedzę o Europie, zarówno w zakresie historii jak i gospodarki. To grupa młodzieży z Zespołu Szkół Licealnych i Usługowych w Jeleniej Górze.

Podczas warsztatów z edukacji finansowej dla młodzieży uczniowie klasy II A o profilu technik żywienia i gospodarstwa domowego, wraz z nauczycielką podstaw przedsiębiorczości Jolantą Mozolewską-Zwatrzko, wzięli udział w grze edukacyjnej „Liderzy Europy”. Grę o charakterze finansowym stworzył zespół VI edycji Liderów Przyszłości Banku Zachodniego WBK S.A.

Młodzież wykazała się wielkim zaangażowaniem i znajomością zagadnień ekonomicznych, geograficznych i historycznych. – Przyjęta strategia działania przyniosła wygraną Angelice Szwincie, Pawłowi Sibilskiemu, Jakubowi Gubiczowi, Łukaszowi Bródce, Michałowi Andrusiewiczowi oraz Ireneuszowi Strojnemu – poinformowali organizatorzy.

W przeprowadzeniu imprezy pomogli pracownicy Banku Zachodniego WBK S.A.: Adam Połomski – dyrektor III Oddziału BZ WBK S.A. w Jeleniej Górze oraz Anna Węgrzynowska-Nowak i Aneta Ostrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group