• Poniedziałek, 18 listopada 2019
  • Godz. 2:01
  • Imieniny: Anieli, Romana, Klaudyny, Karoliny
  • Czytających: 4998
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Licealiada królowej sportu

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 października 2019, 12:45
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Na stadionie przy ul. Złotniczej odbyły się zawody organizowane przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. W zmaganiach lekkoatletycznych rywalizowali uczniowie i uczennice szkół ponadpodstawowych.

Wyniki chłopaków:

Bieg na 100 m:
1. Kacper Golasch (Elektronik)
2. Kacper Tomaszewski (Rzemiosła)
3. Jakub Surowy (Żerom)

Bieg na 110 m przez płotki:
1. Szymon Jarosz (Żerom)
2. Maciej Busłowicz (Elektronik)
3. Kamil Lis (Norwid)

Bieg na 200 m:
1. Piotr Szumowski (Elektronik)
2. Jakub Siwek (Mechanik)
3. Piotr Stangrt (ZS Katolickich)

Bieg na 400 m:
1. Mariusz Sokołowski (Elektronik)
2. Mateusz Karmelita (Norwid)
3. Dominik Zając (Rzemiosła)

Bieg na 800 m:
1. Patryk Panasiewicz (Mechanik)
2. Kamil Heller (Mechanik)
3. Dominik Dołoszyński (Rzemiosła)

Bieg na 1500 m:
1. Kacper Kawka (Elektronik)
2. Dominik Koksztys (Rzemiosła)
3. Adam Popławski (Norwid)

Bieg na 3000 m:
1. Jakub Jurecki (Żerom)
2. Patryk Ulanowski (Mechanik)
3. Kacper Duda (Elektronik)

Sztafeta 4x100:
1. Elektronik
2. Żerom
3. Mechanik

Sztafeta szwedzka:
1. Żerom
2. Elektronik
3. Norwid

Skok w dal:
1. Maciej Jelonek (Mechanik)
2. Patryk Kubiak (Mechanik)
3. Seweryn Półtorak (Żerom)

Skok wzwyż:
1. Maciej Mazur (Mechanik)
2. Aleksander Pawłowski (Norwid)
3. Krzysztof Lis (Rzemiosła)

Pchnięcie kulą:
1. Kajetan Grześkiewicz (Norwid)
2. Arkadiusz Bucholc (Mechanik)
3. Jakub Rulkowski (Rzemiosła).

Punkty chłopaków do współzawodnictwa:
1. Elektronik - 124 pkt.
2. Mechanik - 120 pkt.
3. Norwid - 94 pkt.
4. Żerom - 76 pkt.
5. Rzemiosła - 63 pkt.
6. Katolik - 51 pkt.
7. Ekonom - 28 pkt.
8. Przyrodnicza - 3 pkt.

Wyniki dziewcząt:

Bieg na 100 m:
1. Zuzanna Jesionek-Wróblewska (Ekonom)
2. Zuzanna Kalbarczyk (Mechanik)
3. Nikola Matusiak (Rzemiosła)

Bieg na 110 m przez płotki:
1. Martyna Jasińska (Norwid)
2. Martyna Iurato (Mechanik)
3. Nina Rzepiel (Żerom)

Bieg na 200 m:
1. Nina Zabierek (Żerom)
2. Magdalena Bolesta (Rzemiosła)
3. Hanna Chowańska (Śniadecki)

Bieg na 400 m:
1. Karolina Borkowska (Żerom)
2. Halina Kuzaj (Norwid)
3. Katarzyna Morańda (Śniadecki)

Bieg na 800 m:
1. Natalia Liebersbach (Przyrodnicza)
2. Paulina Włodarczyk (Norwid)
3. Aleksandra Solarz (Żerom)

Bieg na 1500 m:
1. Marcelina Kulas (Śniadecki)
2. Angelika Nowicka (Przyrodnicza)
3. Aleksandra Gembicka (Ekonom)

Sztafeta 4x100 m:
1. Żerom
2. Śniadecki
3. Norwid

Sztafeta Szwedzka:
1. Norwid
2. Przyrodnicza
3. Śniadecki

Skok wzwyż:
1. Wiktoria Kowalska (Śniadecki)
2. Paula Krzykowska (Norwid)
3. Ada Jankowiak (Norwid)

Pchnięcie kulą:
1. Anna Wałęska (Śniadecki)
2. Kaja Szwarc (Norwid)
3. Magdalena Myśliwiec (Mechanik)

Skok w dal:
1. Klaudia Kremis (Przyrodnicza)
2. Laura Mazur (Śniadecki)
3. Weronika Wrzesień (Katolik).

Punkty dziewcząt do współzawodnictwa MOS:
1. Norwid - 106 pkt.
2. Śniadecki - 83 pkt.
3. Żerom - 71 pkt.
4. Mechanik - 62 pkt.
5. Ekonom - 49 pkt.
6. Przyrodnicza - 40 pkt.
7. Rzemiosła - 28 pkt.
8. Katolik - 23 pkt.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
20%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~MieszkAnka1500 19-10-2019 15:53
Bieg 1500 dziewczeta. 3 MIEJSCE Aleksandra Gembicka nie Grzebicka....prosze o poprawienie.
MieszkAnka 19-10-2019 17:39
W grupie dziewczat w biegu na 1500 m 3 miejsce zdobyla Aleksandra Gembicka. Nie Grzebicka Prosze poprawic blad. Dziekuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group