Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 6110
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Letnie łatanie alejek i ulic

Środa, 13 sierpnia 2008, 8:28
Aktualizacja: 8:28
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Letnie łatanie alejek i ulic
Fot. TEJO
Kuracjusze spacerują po Parku Zdrojowym w akompaniamencie pił wycinających fragmenty asfaltu. Odgłosy maszyn budowlanych dobiegają także z ulicy Norwida oraz innych traktów.

Wszystko przez letnie modernizacje uszkodzonych fragmentów dróg i alejek. O ile w centrum miasta niedogodności są rzeczą normalną w Jeleniej Górze, o tyle kuracjusze z Cieplic narzekają na smród wylewanego asfaltu i hałas pił i innych urządzeń.

Niestety, nie ma środków na całkowitą wymianę nawierzchni parkowych alejek w Parku Zdrojowym. Jedyna możliwość poprawy ich jakości to łatanie uszkodzonych fragmentów nową warstwą masy bitumicznej, która i tak za kilka miesięcy się wykruszy.

Podobnie jest na jeleniogórskich ulicach. Ostrożność powinni zachować kierowcy i piesi zwłaszcza na niebezpiecznym skrzyżowaniu ul. Norwida z Mickiewicza. Tu ekipy z Kółka Rolniczego w Siedlęcinie – zajmujące się remontowaniem dróg w Jeleniej Górze – na solidny, poniemiecki bruk, który wyłania się z jezdni, kładą asfalt, który na pewno nie wytrzyma próby czasu.

Na kompleksowy remont tej i innych mniejszych uliczek w Jeleniej Górze nie ma pieniędzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group