Poniedziałek, 20 marca
Imieniny: Aleksandry, Klaudii
Czytających: 9959
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Letni Koncert Promenadowy z Jackiem Szreniawą

Niedziela, 31 lipca 2016, 10:16
Aktualizacja: Poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 14:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Letni Koncert Promenadowy z Jackiem Szreniawą
Fot. Przemek Kaczałko
Dużym zainteresowaniem cieszył się kolejny Letni Koncert Promenadowy organizowany przez Zdrojowy Teatr Animacji. W sobotę (30.07) w muszli koncertowej Parku Zdrojowego wystąpił Jacek Szreniawa z przyjaciółmi.

Zgodnie z zapowiedzią, mieszkańcy i kuracjusze, którzy licznie zgromadzili się w cieplickim parku usłyszeli tego dnia hity sprzed lat. Jacek Szreniawa ma już swoich wiernych fanów, a w występie towarzyszyli mu tym razem Jakub Olejnik (kontrabas) oraz Marcelina Bienkiewicz (śpiew). Artyści wykonali utwory z repertuaru Franka Sinatry, Raya Charlesa, Joe Cockera oraz Stinga. W programie pojawiły się także utwory wybitnych polskich artystów, takich jak Czesław Niemen czy Marek Grechuta.

Po koncercie planowany był występ Senegalczyków w ramach Festiwalu Rozdroża, ale - jak już wczoraj informowaliśmy- z powodu kłopotów z przekroczeniem granicy, Dni Kultury Holenderskiej zostały odwołane.

Za tydzień (6.08) kolejny koncert promenadowy. Tym razem będzie okazja wysłuchać Animato – zespołu harmonijek ustnych, który zagra utwory od Chopina po Niemena.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group