Poniedziałek, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 6945
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Letni cykl promocyjny powiatu rozpoczęty

Czwartek, 21 maja 2015, 7:37
Aktualizacja: 7:40
Autor: Ts
Powiat: Letni cykl promocyjny powiatu rozpoczęty
Fot. podgorzyn.pl
Powiat jeleniogórski rozpoczął letni cykl promocyjny podczas „Turystycznej Majówki”, która w dn. 15–16 maja odbywała się we Wrocławiu. W stolicy Dolnego Śląska zaprezentowano wszystkie gminy powiatu, a także miasto Jelenia Góra. Swój debiut miał przewodnik turystyczny po Karkonoszach.

Przewodnik turystyczny Karkonosze został zaprezentowany po raz pierwszy na „Turystycznej Majówce” we Wrocławiu, a już w dn. 22-24.05 pojawi się na III Targach Turystycznych „Atrakcje Regionów” w Chorzowie, które w poprzednich latach przyciągały do Parku Śląskiego kilkadziesiąt tysięcy osób.

- W trakcie targów w Chorzowie odbędą się również targi kwiatów, co sprowadza bardzo dużo ludzi. Liczymy na to, że ofertę z Karkonoszy będzie mogło wziąć dużo osób ze Śląska – powiedział Wiesław Dzierzba, dyrektor Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu. Na śląskich targach oprócz nowego przewodnika będą prezentowane materiały wszystkich gmin Powiatu Jeleniogórskiego i Jeleniej Góry.

Nowy przewodnik wydano na zlecenie starostwa z programu polsko-czeskiego „Promocja Karkonoszy” w czterech językach: polskim, niemieckim, czeskim oraz angielskim – w sumie na początek jest to 10 tysięcy sztuk.

W letnim cyklu promocyjnym powiat wraz z miastem Jelenia Góra planuje również udział w Dniach Świnoujścia, które zaplanowano na 14-16.08 br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group